Ohlašujeme spolupráci s firmou COMPRESSPORT

Ačkoliv se závod 250 ČESKÝ RÁJ narodil před několika málo měsíci a stále našlapujeme nesmělými dětskými krůčky, tak dneska jsme se odrazili v pořádnému skoku. Společně vyrážíme do světa s firmou COMPRESSPORT, která se stává titulárním partnerem nultého ročníku závodu.

Máme obrovskou radost, že firma, která je partnerem takových skvělých podniků jako je UTMB MONT-BLANC nebo světový šampionát v triatlonu nám věří a bude nás podporovat. Z nápadu ukázat běžcům krásy Českého ráje formou štafetového závodu se tak stává COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ. Pro nás zároveň obrovský závazek, protože kvalitou závodu bychom se chtěli přiblížit kvalitě produktů COMPRESSPORT.

Jsme přesvědčeni, že největší radost ale bude mít každý, kdo přijede v květnu k nám. Společně jsme připravili lahůdku, oficiální triko závodu. Sportovní kousek s unikátním designem. Můžeš si ho objednat při registraci nebo později zakoupit na závodě. Líbí?

 

 

Dvěstěpadesátka přeložena na 11.9.

Vzhledem k dnešnímu nařízení Bezpečností rady státu překládáme "dvěstěpadesátku" na podzim. Nový termín pro COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ je 11.-12-9.2020. Všechny registrace zůstávají v platnosti.

Kompletní trasa

Kompletní trasa odtajněna! Konečně můžeš na jednom místě vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?

Malovali jsme do mapy, aneb co to je GPS ART

Namalovali jsme 250 do mapy. Pokud Ti nestačí jen běhat nebo jezdit na kole, můžeš zkusit kreslení na mapě pomocí gps navigace. Pokud se to povede, jedné se o povedené kousky, možná i umění. Ani naše "dvěstěpadesátka" nezůstala pozadu.