Ohlašujeme spolupráci s firmou COMPRESSPORT

Ačkoliv se závod 250 ČESKÝ RÁJ narodil před několika málo měsíci a stále našlapujeme nesmělými dětskými krůčky, tak dneska jsme se odrazili v pořádnému skoku. Společně vyrážíme do světa s firmou COMPRESSPORT, která se stává titulárním partnerem nultého ročníku závodu.

Máme obrovskou radost, že firma, která je partnerem takových skvělých podniků jako je UTMB MONT-BLANC nebo světový šampionát v triatlonu nám věří a bude nás podporovat. Z nápadu ukázat běžcům krásy Českého ráje formou štafetového závodu se tak stává COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ. Pro nás zároveň obrovský závazek, protože kvalitou závodu bychom se chtěli přiblížit kvalitě produktů COMPRESSPORT.

Jsme přesvědčeni, že největší radost ale bude mít každý, kdo přijede v květnu k nám. Společně jsme připravili lahůdku, oficiální triko závodu. Sportovní kousek s unikátním designem. Můžeš si ho objednat při registraci nebo později zakoupit na závodě. Líbí?

 

 

Registrace na ročník 2021 otevřena

Rádi bychom Vás pozvali do Českého ráje na další ročník dvěstěpadesátky, která se bude konat 21.-22.5.2021. Registrace již otevřena. Nejlepší ceny jen do konce října.

Výzva pro fotografy

Jedeš na dvěstěpadesátku a budeš fotit nebo postovat na instagramu? Prosba i nabídka zároveň

Průvodce závodu 250 ČESKÝ RÁJ

Na dva týdny startuje nový běžecký závod COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ a my přinášíme stručného praktického průvodce závodem.