Ohlašujeme spolupráci s firmou COMPRESSPORT

Ačkoliv se závod 250 ČESKÝ RÁJ narodil před několika málo měsíci a stále našlapujeme nesmělými dětskými krůčky, tak dneska jsme se odrazili v pořádnému skoku. Společně vyrážíme do světa s firmou COMPRESSPORT, která se stává titulárním partnerem nultého ročníku závodu.

Máme obrovskou radost, že firma, která je partnerem takových skvělých podniků jako je UTMB MONT-BLANC nebo světový šampionát v triatlonu nám věří a bude nás podporovat. Z nápadu ukázat běžcům krásy Českého ráje formou štafetového závodu se tak stává COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ. Pro nás zároveň obrovský závazek, protože kvalitou závodu bychom se chtěli přiblížit kvalitě produktů COMPRESSPORT.

Jsme přesvědčeni, že největší radost ale bude mít každý, kdo přijede v květnu k nám. Společně jsme připravili lahůdku, oficiální triko závodu. Sportovní kousek s unikátním designem. Můžeš si ho objednat při registraci nebo později zakoupit na závodě. Líbí?

 

 

Nechte si poslat oficiální trika

Máme tu pro Vás naprosto famózní oficiální trika závodu. Kamarádi z Compressport se fakt vytáhli, trička vypadají skvěle, jsou lehoučká a náramně padnou. Pokud byste trika chtěli už teď, memusíte čekat až do závodu, pošleme Vám je!

Termín uzávěrky

Termín uzávěrky všech přihlášek a rozdělení běžců do jednotlivých úseků je stanoven na 17.8.2020. K tomuto datu je potřeba, aby všichni běžci měli vložené všechny potřebné údaje (základní info, fotka, referenční čas...) a kapitán rozdělil team do dvou aut a následně každému běžci přiřadil jeho tři úseky.

Upravená trasa

Mírně upravená trasa závodu. Na jednom místě můžeš vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?