Soutěž o volné startovné

Před měsícem jsme vyhlásili společně s online magazínem Běhej srdcem soutěž o volné startovné na náš připravovaný závod, na naši vysněnou "dvěstěpadesátku".

Díky za všechny povzbudivé komentáře k vlastnímu závodu i vaše příspěvky, proč se chcete závodu zúčastnit. A těch důvodů byly desítky, a jsme velmi rádi, že se mezi nimi velmi často objevovalo také krásné prostředí Českého ráje.

Vítězné startovné putuje na Jižní Moravu do teamu Daniely Ovesné za mušketýrský duch, sdílenou radost se svými kamarády a snahu překonat sebe sama. Není to o vítězství, ale o nadšení. A to se nám líbí. Gratulujeme!

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům!

Tešíme se na setkání na startu u nás v ráji!

A nezapomeňte se přihlásit, registrace se rychle zaplňuje :-)

 

Dvěstěpadesátka přeložena na 11.9.

Vzhledem k dnešnímu nařízení Bezpečností rady státu překládáme "dvěstěpadesátku" na podzim. Nový termín pro COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ je 11.-12-9.2020. Všechny registrace zůstávají v platnosti.

Kompletní trasa

Kompletní trasa odtajněna! Konečně můžeš na jednom místě vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?

Malovali jsme do mapy, aneb co to je GPS ART

Namalovali jsme 250 do mapy. Pokud Ti nestačí jen běhat nebo jezdit na kole, můžeš zkusit kreslení na mapě pomocí gps navigace. Pokud se to povede, jedné se o povedené kousky, možná i umění. Ani naše "dvěstěpadesátka" nezůstala pozadu.