Soutěž o volné startovné

Před měsícem jsme vyhlásili společně s online magazínem Běhej srdcem soutěž o volné startovné na náš připravovaný závod, na naši vysněnou "dvěstěpadesátku".

Díky za všechny povzbudivé komentáře k vlastnímu závodu i vaše příspěvky, proč se chcete závodu zúčastnit. A těch důvodů byly desítky, a jsme velmi rádi, že se mezi nimi velmi často objevovalo také krásné prostředí Českého ráje.

Vítězné startovné putuje na Jižní Moravu do teamu Daniely Ovesné za mušketýrský duch, sdílenou radost se svými kamarády a snahu překonat sebe sama. Není to o vítězství, ale o nadšení. A to se nám líbí. Gratulujeme!

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům!

Tešíme se na setkání na startu u nás v ráji!

A nezapomeňte se přihlásit, registrace se rychle zaplňuje :-)

 

Nechte si poslat oficiální trika

Máme tu pro Vás naprosto famózní oficiální trika závodu. Kamarádi z Compressport se fakt vytáhli, trička vypadají skvěle, jsou lehoučká a náramně padnou. Pokud byste trika chtěli už teď, memusíte čekat až do závodu, pošleme Vám je!

Termín uzávěrky

Termín uzávěrky všech přihlášek a rozdělení běžců do jednotlivých úseků je stanoven na 17.8.2020. K tomuto datu je potřeba, aby všichni běžci měli vložené všechny potřebné údaje (základní info, fotka, referenční čas...) a kapitán rozdělil team do dvou aut a následně každému běžci přiřadil jeho tři úseky.

Upravená trasa

Mírně upravená trasa závodu. Na jednom místě můžeš vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?