Registrace

Finální registrace je tady! Snažili jsme se pro vás všechno maximálně zjednodušit a také následně urychlit vyzvednutí startovních balíčků a registraci v kempu. Proto jsme zvolili formu běžného eshopu. Všechno se točí kolem startovného, navíc však můžete rovnou rezervovat ubytování a koupit si trička.

Startovné na závod COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ

Startovné máme ve třech samostatných položkách: standardní, rodinné a firemní. Liší se obsahem i cenou. Přiřazení do kategorie standardního startovného (250, Master a Lady) kapitán určí později v administraci teamu.

Ubytování

Díky partnerství s kempem v Sedmihorkách můžeme nabídnout ubytování přímo v prostoru cíle. Od spaní ve vlastním stanu, přes chatky až k penziónu. Protože se díky osmi lidem v teamu dají vytvořit rozmanité kombinace, najdete asi 10 základních možností. V eshopu si "pouze" rezervujete ubytování, další služby (elektrika pro karavany atd) spolu s rekreačním poplatkem obci budete platit při finálním vyúčtování přímo v kempu.

Trika, kompresky a čelenky

Máte možnost předem si objednat originální třička, kompresky nebo čelenky. To Vám přivezeme na start a připravíme do startovních balíčků.

Po finalizaci objednávky dostanete do emailu instrukce k provedení platby bankovním převodem. Následovat bude zaslání přístupových údajů pro kapitána, aby mohl přihlásit celý tým.

Vzhledem k limitovanému počtu účastníků doporučujeme zakoupit startovné neodkladně.

Pro rezervaci ubytování nebo nákupu triček se můžete do eshopu vrátit ještě několikrát později, nejpozději však do 31.3.2020.

Pojďme na to, link na eshop https://eshop.250cr.cz je tady.

Vivat dvěstědapesát!