Hledáme běžce, aby otestovali trasu závodu

Hodně nám záleží na tom, aby trasa závodu 250 ČESKÝ RÁJ byla perfektní a skvěle popsaná.Tím, jak tady žijeme, běháme a jezdíme na kole jsme trošku ztratili objektivitu a mohlo by se stát, že něco popíšeme nedostatečně nebo některá orientačně složitější místa prostě přehlédneme. 

Proto bychom rádi vyzvali běžce z okolí nebo ty, kteří prostě projíždějí okolo, aby nám pomohli trasu naběhat, ověřit její popis a upozornit na nečekaná úskalí.

Dalším důležitým faktorem je i to, že sbíráme referenční časy jednotlivých úseků, abychom odladili časový harmonogram, kdy budeme jednotlivé týmy pouštět na start s očekáváním, že do cíle doběhnou všichni přibližně ve stejný čas.

Napište nám prosím na email nebo do zpráv na facebooku, vyberte si úsek, který vás osloví a vyražte se proběhnout do Českého ráje.

Díky

Za 250 ČESKÝ RÁJ Milan, Jirka a Míra

 

Dvěstěpadesátka přeložena na 11.9.

Vzhledem k dnešnímu nařízení Bezpečností rady státu překládáme "dvěstěpadesátku" na podzim. Nový termín pro COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ je 11.-12-9.2020. Všechny registrace zůstávají v platnosti.

Kompletní trasa

Kompletní trasa odtajněna! Konečně můžeš na jednom místě vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?

Malovali jsme do mapy, aneb co to je GPS ART

Namalovali jsme 250 do mapy. Pokud Ti nestačí jen běhat nebo jezdit na kole, můžeš zkusit kreslení na mapě pomocí gps navigace. Pokud se to povede, jedné se o povedené kousky, možná i umění. Ani naše "dvěstěpadesátka" nezůstala pozadu.