Hledáme běžce, aby otestovali trasu závodu

Hodně nám záleží na tom, aby trasa závodu 250 ČESKÝ RÁJ byla perfektní a skvěle popsaná.Tím, jak tady žijeme, běháme a jezdíme na kole jsme trošku ztratili objektivitu a mohlo by se stát, že něco popíšeme nedostatečně nebo některá orientačně složitější místa prostě přehlédneme. 

Proto bychom rádi vyzvali běžce z okolí nebo ty, kteří prostě projíždějí okolo, aby nám pomohli trasu naběhat, ověřit její popis a upozornit na nečekaná úskalí.

Dalším důležitým faktorem je i to, že sbíráme referenční časy jednotlivých úseků, abychom odladili časový harmonogram, kdy budeme jednotlivé týmy pouštět na start s očekáváním, že do cíle doběhnou všichni přibližně ve stejný čas.

Napište nám prosím na email nebo do zpráv na facebooku, vyberte si úsek, který vás osloví a vyražte se proběhnout do Českého ráje.

Díky

Za 250 ČESKÝ RÁJ Milan, Jirka a Míra

 

Nechte si poslat oficiální trika

Máme tu pro Vás naprosto famózní oficiální trika závodu. Kamarádi z Compressport se fakt vytáhli, trička vypadají skvěle, jsou lehoučká a náramně padnou. Pokud byste trika chtěli už teď, memusíte čekat až do závodu, pošleme Vám je!

Termín uzávěrky

Termín uzávěrky všech přihlášek a rozdělení běžců do jednotlivých úseků je stanoven na 17.8.2020. K tomuto datu je potřeba, aby všichni běžci měli vložené všechny potřebné údaje (základní info, fotka, referenční čas...) a kapitán rozdělil team do dvou aut a následně každému běžci přiřadil jeho tři úseky.

Upravená trasa

Mírně upravená trasa závodu. Na jednom místě můžeš vidět, jak nádherně se proplétáme mezi skalními věžemi, běháme z kopce na kopec a kopírujeme potoky a říčky. Nevynechali jsme žádné očekávané místo a stejně tak pro Vás odkryli spoustu zapomenutých nebo pro turisty méně známých koutů. Ještě váháš s přihlášením?