Hledáme běžce, aby otestovali trasu závodu

Hodně nám záleží na tom, aby trasa závodu 250 ČESKÝ RÁJ byla perfektní a skvěle popsaná.Tím, jak tady žijeme, běháme a jezdíme na kole jsme trošku ztratili objektivitu a mohlo by se stát, že něco popíšeme nedostatečně nebo některá orientačně složitější místa prostě přehlédneme. 

Proto bychom rádi vyzvali běžce z okolí nebo ty, kteří prostě projíždějí okolo, aby nám pomohli trasu naběhat, ověřit její popis a upozornit na nečekaná úskalí.

Dalším důležitým faktorem je i to, že sbíráme referenční časy jednotlivých úseků, abychom odladili časový harmonogram, kdy budeme jednotlivé týmy pouštět na start s očekáváním, že do cíle doběhnou všichni přibližně ve stejný čas.

Napište nám prosím na email nebo do zpráv na facebooku, vyberte si úsek, který vás osloví a vyražte se proběhnout do Českého ráje.

Díky

Za 250 ČESKÝ RÁJ Milan, Jirka a Míra

 

Registrace na ročník 2021 otevřena

Rádi bychom Vás pozvali do Českého ráje na další ročník dvěstěpadesátky, která se bude konat 21.-22.5.2021. Registrace již otevřena. Nejlepší ceny jen do konce října.

Výzva pro fotografy

Jedeš na dvěstěpadesátku a budeš fotit nebo postovat na instagramu? Prosba i nabídka zároveň

Průvodce závodu 250 ČESKÝ RÁJ

Na dva týdny startuje nový běžecký závod COMPRESSPORT 250 ČESKÝ RÁJ a my přinášíme stručného praktického průvodce závodem.