COVID point a další pravidla

Vzhledem k mimořádným opatřením * Ministerstva zdravotnictví zřizujeme na závodu 250 ČESKÝ RÁJ tzv. COVID point. To bude místo, které musíte navštívit hned po příjezdu na závody. Sem prosím přineste jedno z následujících potvrzení:

  • - Dokončené očkování
  • - Prodělání nemoci
  • - PCR test (7 dní)
  • - Antigenní test (72 hodin)

Na základě předložení potvrzení dostane každý závodník žlutý identifikační pásek na ruku, který jej opravňuje k účasti na závodě, vstupu do prostoru startu a cíle, do prostoru předávek, na vyhlášení a na závěrečnou párty.

COVID point se bude nacházet v blízkosti prostoru startu a cíle v kempu Sedmihorky a bude otevřen v čase 14:00 - 22:00 v pátek 17.9.2021.

COVID pointem musí projít každý závodník, není možno, aby pásky vyzvedával kapitán za celé družstvo.

COVID pointem v kempu v Sedmihorkách musí projít také závodníci, kteří startují do závodu později na nějaké z dalších předávek. Nechte si proto dostatečnou časovou rezervu.

Nezávodní doprovod v teamu, pokud bude chtít vstoupit do prostoru startu, cíle, předávek, vyhlášení nebo na after party musí také projít COVID pointem a získat žlutou pásku na ruku na základě výše uvedených podmínek.

Pro organizátory platí stejné anti-covidové podmínky jako pro závodníky, jen budou nosit zelené pásky na rukou.

Ve vyjímečných případech je možné přímo na COVID pointu provést samotest. Vzhledem k omezeným kapacitám však toto opravdu považujte za krajní řešení.

Děkujeme za pochopení

 

* Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, bod 12 konání sportovních závodů podle § 2 odst. 2 písm. e) zákona č. 94/2021 Sb