Seznam přihlášených teamů 250 ČESKÝ RÁJ

Kategorie: Všechny teamy | 250 | MASTERS | LADY
Team, startovní čísloKategorieStartČas *Cíl *
1.Město Turnov #1
250
10:00
-NO-
16:04
2.Survive #2
250
15:00
-NO-
19:53
3.ČETNICKÁ 8 #3
250
10:0025:44:5411:44
4.Postřižinský polokecky #4
MASTERS
15:0017:10:3008:10
5.IT Bezci #5
250
15:00
-NO-
21:52
6.Poko Running Team #6
250
15:00
-NO-
15:00
7.Pivo a Myslivec #7
250
15:0020:27:4011:27
8.Běžci od Labe #8
250
15:0017:02:1908:02
9.Posádkové velitelství Praha #9
250
15:0022:17:2613:17
10.Běžci z Ráje #10
250
15:0023:42:1914:42
11.Vašek Puš - VoCoDe #11
MASTERS
15:00
-NO-
15:00
12.Amazons Gym & adidas Runners Girls #12
LADY
15:0020:36:2111:36
13.UXFans B #13
250
15:00
-NO-
15:00
14.Anna #14
250
15:00
-NO-
16:02
15.IMBARRANA #15
MASTERS
15:0021:24:5612:24
16.Rumový Express #16
250
15:00
-NO-
02:36
17.ARO JBC #17
250
15:00
-NO-
15:00
18.Spice Run #18
250
15:0018:13:1109:13
19.Bolka Běhá #19
250
15:0017:40:3408:40
20.WhyNot? #20
250
15:00
-NO-
15:00
21.Tigi-Shu #21
MASTERS
15:00
-NO-
15:00
22.UX Fans A #22
250
15:00
-NO-
17:21
23.Třistadvanáctka #23
250
15:00
-NO-
15:00
24.Skálovka Turnov #24
250
10:0020:51:0106:51
25.Běžci z Polabí #25
250
15:0021:10:0212:10
26.Zabijačka #26
250
15:00
-NO-
15:00
27.ST FJFI ČVUT TRALALALALA #27
250
15:0017:08:0508:08
28.SYMBIO #28
250
15:0015:02:1306:02
29.#ultrafungirls #29
LADY
15:00
-NO-
03:14
30.Gabriela #30
250
15:00
-NO-
15:00
31.Scrambled Legs #31
250
15:00
-NO-
15:00
32.Edovi Srdcaři #32
250
15:00
-NO-
15:00
33.Dámská jízda Tigi-shu #33
LADY
15:00
-NO-
15:00
34.Zocelení pardálové #34
250
15:0026:49:5517:49
35.Hlava koně #35
250
15:0021:32:2812:32
36.UHNI.! #36
250
15:0015:56:2906:56
37.Hexenschoos #37
250
15:0018:54:2409:54
38.AK/BK Semily #38
250
15:0025:40:0316:40
39.Blacks' Gang #39
250
15:0026:40:0617:40
40.Winehouse #40
250
15:00
-NO-
03:53
41.Babka s nůší #41
250
15:0017:21:1308:21
42.Jsme tu kvůli afterparty!! #42
250
15:0017:33:1208:33
43.#girlsonfire #43
LADY
15:00
-NO-
15:00
44.Bludné Střely #44
LADY
15:0020:20:2911:20
45.ForViktorie #45
250
15:0017:23:4208:23
46.Doběhnout a přežít #46
250
15:0024:36:2215:36
47.Verzatilky #47
250
15:0026:36:0317:36
48.Berem čáru #48
250
15:0025:31:1616:31
49.Gazely #49
250
15:0021:35:3212:35
50.Jiří #50
250
15:00
-NO-
15:00
51.Výběr z bobulí #51
250
15:00
-NO-
15:00
52.Super Káry 2024 #52
250
15:0022:13:5313:13
53.Liška Podšitá #53
250
15:00
-NO-
20:43
54.Jan #54
250
15:00
-NO-
15:00
55.Jablonecké Mattonky #55
MASTERS
15:0019:49:4810:49
56.EnjoyRun #56
250
15:00
-NO-
15:00
57.PeaceMakers #57
LADY
15:0017:48:2208:48
58.BKCh a přespolní #58
250
15:0022:07:5013:07
59.Mladí a neklidní #59
250
15:00
-NO-
15:00
60.Pozdní sběr #60
250
15:00
-NO-
15:00
61.AC GoMango-Högner #61
250
15:00
-NO-
15:00
62.Terezka a sedm trpaslíků #62
250
15:00
-NO-
15:00
63.Carpe Diem #63
250
15:00
-NO-
15:00
64.TroskyRun2024 #64
250
15:0023:16:3414:16
65.Mar(ť)athon #65
250
15:00
-NO-
04:40
66.Šneci v lihu #66
250
15:0021:38:2912:38
67.Plzeňská 12tka #67
250
15:0024:58:3015:58
68.Pivo a Myslivec II #68
250
15:0020:55:4411:55
69.STG - Mladá Boleslav #69
250
15:00
-NO-
01:54
70.VAMP #70
LADY
15:0025:39:1316:39
71.To rozchodíš! #71
250
15:0025:57:1016:57
72.Vladimír #72
250
15:0018:27:2309:27
73.Green Avengers #73
250
15:00
-NO-
02:49
74.Červeňáci #74
250
15:00
-NO-
15:00
75.Sněženky #75
LADY
15:00
-NO-
18:14
76.250 ostří hoši #76
250
15:00
-NO-
15:00
77.Natrénujuzítra #77
250
15:0015:33:5306:33
78.Běžci v Ráji #78
250
15:0018:52:5109:52
79.MicroNova - Human in the Loop #79
250
15:0022:12:2113:12
80.Zlatý prciny #80
250
15:00
-NO-
23:35
81.Zapálená lýtka #81
LADY
15:00
-NO-
15:00
82.Trejlová touha #82
250
15:0017:51:0908:51
83.Boleslavští běžci #83
250
15:00
-NO-
15:00
84.#běhámenakrásu #84
250
15:0024:37:3015:37
85.Edovi Hafani #85
250
15:0024:31:0415:31
86.Tipsport running team #86
250
15:00
-NO-
05:58
87.cRájtour D #87
250
15:00
-NO-
00:12
88.Blemcáček #88
250
15:00
-NO-
16:37
89.Marian #89
250
15:00
-NO-
15:00
90.Ženy v běhu #90
LADY
15:0024:45:0815:45
91.#týmKleť #91
250
15:0018:44:2509:44
92.Desorientované sokolky #92
LADY
15:00
-NO-
18:02
93.Přátelé na útěku #93
250
15:0022:59:2113:59
94.Lesy ČR #94
250
15:0019:44:2710:44
95.Jsme v tom od začátku! #95
250
15:00
-NO-
15:00
96.Jindřich #96
250
15:00
-NO-
15:00
97.Svaly mají paměť #97
LADY
15:0023:18:4914:18
98.Na paničky #98
LADY
15:0021:30:0412:30
99.Barevný tým #99
250
15:0022:32:4213:32


* Teoretický předpoklad na základě referenčních časů

Upozornění: Toto je aktuální seznam přihlášených teamů. Prosíme všechny kapitány a běžce, aby nejpozději do 21.4.2024 kompletně obsadili team a kompletně vyplnili veškeré svoje registrační údaje. Ještě nikdo nemá nastaven čas startu. Vzhledem k tomu, že některé teamy ještě nejsou kompletní, tak u nich nemusí odpovídat ani předpokládaný čas běhu. Berte tedy prosím s velkou rezervou.