Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Startovní listina závodu 250 ČESKÝ RÁJ
Kategorie:
Všechny teamy
|
250
|
MASTERS
|
LADY
Team, startovní číslo
Kategorie
Start
Čas *
Cíl *
1.
Dámská jízda Tigi-shu
G
#20
LADY
15:00
25:59:11
16:59
[detail]
2.
Nessi girls na cestách )) #49
LADY
15:03
27:48:21
18:51
[detail]
3.
Edovi Srdcaři - Survival Edition #61
250
15:06
25:44:10
16:50
[detail]
4.
Myš Maž #90
250
15:09
24:04:30
15:13
[detail]
5.
Lama team #73
250
15:12
25:33:24
16:45
[detail]
6.
Blacks' Gang
G
#79
250
15:15
25:27:49
16:42
[detail]
7.
IT běžci
G
#88
250
15:18
25:10:56
16:28
[detail]
8.
Výběr z bobulí #35
250
15:21
25:25:21
16:46
[detail]
9.
Rozběháme Liberec #58
250
15:24
25:25:09
16:49
[detail]
10.
Terezka a sedm trpaslíků #27
250
15:27
25:04:04
16:31
[detail]
11.
STG Mladá Boleslav #74
250
15:30
25:48:56
17:18
[detail]
12.
Zocelení pardálové
G
#78
250
15:39
25:30:54
17:09
[detail]
13.
Červeňáci
G
#66
250
15:42
25:17:28
16:59
[detail]
14.
Zabijačka
G
#47
250
15:45
25:21:54
17:06
[detail]
15.
Třistadvanáctka
G
#42
250
15:48
25:14:18
17:02
[detail]
16.
ČETNICKÁ 8 #16
250
15:54
24:33:58
16:27
[detail]
17.
Město Turnov
G
#1
MASTERS
16:00
25:09:36
17:09
[detail]
18.
#ultrafungirls
G
#53
LADY
16:03
24:46:59
16:49
[detail]
19.
cRÁJtour F #89
250
16:06
24:51:30
16:57
[detail]
20.
Barbaroi #32
250
16:12
25:12:27
17:24
[detail]
21.
Sněženky #22
LADY
16:15
25:14:52
17:29
[detail]
22.
Scrambled Legs
G
#26
250
16:18
23:39:29
15:57
[detail]
23.
Běžci z Polabí
G
#19
250
16:24
24:41:27
17:05
[detail]
24.
Vlajem za psem 2.0 #80
250
16:27
24:19:23
16:46
[detail]
25.
Doběhnout a přežít
G
#52
250
16:30
24:56:10
17:26
[detail]
26.
Green Avengers #94
250
16:33
24:53:28
17:26
[detail]
27.
Hlava koně
G
#24
250
16:36
25:07:05
17:43
[detail]
28.
LAST MINUTE #97
250
16:39
24:23:11
17:02
[detail]
29.
Mladí a neklidní #77
250
16:45
24:13:13
16:58
[detail]
30.
Team Edovi Srdcaři
G
#59
250
16:48
23:49:05
16:37
[detail]
31.
Zlatý prciny #83
250
16:51
24:56:16
17:47
[detail]
32.
Carpe Diem
G
#55
250
16:54
25:11:43
18:05
[detail]
33.
Desorientované sokolky
G
#8
LADY
17:00
23:29:25
16:29
[detail]
34.
ForViktorie
G
#4
250
17:03
23:57:25
17:00
[detail]
35.
NMS Sensemakers #72
250
17:06
22:57:59
16:03
[detail]
36.
Zážitky ryzí z extrémních krizí
G
#30
250
17:09
24:09:00
17:18
[detail]
37.
Běžci z Ráje #6
250
17:12
23:49:55
17:01
[detail]
38.
Stará Kovárna #40
250
17:18
23:37:18
16:55
[detail]
39.
R2 #81
LADY
17:21
22:34:56
15:55
[detail]
40.
Amazons Gym & adidas Runners Girls #84
LADY
17:24
23:22:34
16:46
[detail]
41.
AK/BK Semily #34
250
17:27
23:59:58
17:26
[detail]
42.
Boleslavští běžci #43
250
17:30
23:20:44
16:50
[detail]
43.
Se RuN aTo #76
250
17:33
23:47:06
17:20
[detail]
44.
cRÁJtour D #95
250
17:36
23:15:03
16:51
[detail]
45.
UHNI.! #91
250
17:39
22:21:47
16:00
[detail]
46.
SYMBIO
G
#63
250
17:42
22:31:44
16:13
[detail]
47.
Pivo a Myslivec II
G
#48
250
17:45
21:20:25
15:05
[detail]
48.
Horská Jizerky #56
MASTERS
17:48
21:51:12
15:39
[detail]
49.
…když nemůžeš, tak sypeeej! #23
250
17:51
23:18:07
17:09
[detail]
50.
Ženy v běhu #10
LADY
17:54
23:07:36
17:01
[detail]
51.
Kominíci EMI-TEST
G
#71
250
17:57
22:54:23
16:51
[detail]
52.
Bludné Střely
G
#28
LADY
18:00
22:59:34
16:59
[detail]
53.
DRti tým #65
250
18:03
23:02:16
17:05
[detail]
54.
Běžci z pražské lesárny #2
250
18:06
21:57:59
16:03
[detail]
55.
Vlajem za psem (1) #70
250
18:09
22:59:06
17:08
[detail]
56.
My to zase sestavíme!! #64
250
18:12
23:26:10
17:38
[detail]
57.
TigiShu
G
#9
MASTERS
18:15
20:37:36
14:52
[detail]
58.
ISC forever #67
250
18:18
22:53:49
17:11
[detail]
59.
Africa Corps #21
250
18:24
24:04:17
18:28
[detail]
60.
Natrénujuzítra #33
250
18:27
22:02:59
16:29
[detail]
61.
Gepardi #57
250
18:30
22:40:51
17:10
[detail]
62.
WannabeRunners #54
250
18:33
22:32:36
17:05
[detail]
63.
Krkonošští čiperové #62
250
18:36
20:55:56
15:31
[detail]
64.
TroskyRun2023 #38
250
18:42
22:23:21
17:05
[detail]
65.
250 ostří hoši #60
250
18:45
22:04:18
16:49
[detail]
66.
#girlsonfire #92
LADY
18:48
22:43:07
17:31
[detail]
67.
Pivo a Myslivec I #50
250
18:51
21:59:18
16:50
[detail]
68.
Posádkové velitelství Praha #17
250
18:54
22:05:59
16:59
[detail]
69.
42. oddíl skautů Turnov #18
250
18:57
21:00:39
15:57
[detail]
70.
Surikaty #37
250
19:00
23:04:33
18:04
[detail]
71.
IMBARRANA
G
#36
MASTERS
19:12
21:22:33
16:34
[detail]
72.
ARO JBC #13
250
19:18
21:25:33
16:43
[detail]
73.
Lužická střela #11
MASTERS
19:24
21:08:52
16:32
[detail]
74.
Adventní běhání #14
250
19:27
20:55:38
16:22
[detail]
75.
Skálovka frčí
G
#12
250
19:30
20:10:49
15:40
[detail]
76.
Na Paničky #87
LADY
19:33
20:49:49
16:22
[detail]
77.
To dáme! #68
250
19:39
20:42:25
16:21
[detail]
78.
SchwarzWald & Partners #44
250
20:06
20:14:30
16:20
[detail]
79.
Lampionový průvod #25
250
20:12
19:54:09
16:06
[detail]
80.
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
G
#46
250
20:15
20:59:51
17:14
[detail]
81.
VoCoDe
G
#5
MASTERS
20:30
19:25:04
15:55
[detail]
82.
SK 24 nejen z Brna
G
#69
MASTERS
20:30
20:49:33
17:19
[detail]
83.
Postřižinský kecky #85
MASTERS
20:30
20:06:02
16:36
[detail]
84.
Survive #96
MASTERS
20:30
19:16:22
15:46
[detail]
85.
FAKEER #93
250
20:39
19:18:05
15:57
[detail]
86.
Severáci #41
250
20:45
20:10:12
16:55
[detail]
87.
Wolfpack #51
250
20:51
19:48:07
16:39
[detail]
88.
AC GoMango-Högner #45
250
21:10
19:27:23
16:37
[detail]
89.
Běžci od Labe #15
250
21:21
19:11:03
16:32
[detail]
90.
WINEHOUSE.CZ #3
250
22:00
17:24:38
15:24
[detail]
91.
Why Not?
G
#7
250
22:00
17:16:20
15:16
[detail]
92.
UX Fans #82
250
22:00
18:00:27
16:00
[detail]
* Teoretický předpoklad na základě referenčních časů
* Teoretický předpoklad na základě referenčních časů
Upozornění: Toto je první pracovní verze startovní listiny. Vznikla automaticky na základě vámi zadaných referenčních časů. Vzhledem k tomu, že některé teamy ještě nejsou kompletní, tak u nich neodpovídá ani předpokládaný čas běhu ani čas startu. Berte tedy prosím s velkou rezervou.