Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #13 Mladějov - Libuň
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jan Videcký #436
Boleslavští běžci
27:03
2.
Martin Buček #36
WINEHOUSE.CZ
28:22
+ 1:19
3.
Tomáš Fabián #76
Why Not?
28:30
+ 1:27
4.
Miloslav Pohl #858
Postřižinský kecky
29:48
+ 2:45
5.
Vít Zakouřil #825
UX Fans
30:49
+ 3:46
6.
Michal Tůma #868
Alfaskvadratým
31:01
+ 3:58
7.
Tomáš Drábek #447
SchwarzWald & Partners
31:01
+ 3:58
8.
Daniel Zeman #455
AC GoMango-Högner
31:40
+ 4:37
9.
Markéta Formánková #318
Pandamonium
32:11
+ 5:08
10.
Martin Hanus #28
Běžci z pražské lesárny
32:13
+ 5:10
11.
Vratislav Drtina #56
VoCoDe
32:17
+ 5:14
12.
Petr Malinský #626
Krkonošští čiperové
32:44
+ 5:41
13.
Tomáš Novák #248
Hlava koně
32:45
+ 5:42
14.
Pavel Suchý #118
Lužická střela
32:51
+ 5:48
15.
Klára Malíková #145
Adventní běhání
33:06
+ 6:03
16.
Kristian Matuštík #467
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
33:11
+ 6:08
17.
Jan Šaník #398
PeaceMakers
33:25
+ 6:22
18.
Jiří Funda #156
Běžci od Labe
33:25
+ 6:22
19.
Petr Koreček #515
Wolfpack
33:41
+ 6:38
20.
Petr Bartko #408
Stará Kovárna
33:41
+ 6:38
21.
Pavel Menger #686
To dáme!
34:12
+ 7:09
22.
Aleš Drahoňovský #123
Skálovka frčí
34:19
+ 7:16
23.
Martina Zvěřinová #256
Lampionový průvod
34:44
+ 7:41
24.
Michael Abrhám #647
My to zase sestavíme!!
34:50
+ 7:47
25.
Martin Haman #584
Rozběháme Liberec
34:50
+ 7:47
26.
Michal Všetečka #96
TigiShu
34:55
+ 7:52
27.
Míra Weilguny #136
ARO JBC
35:09
+ 8:06
28.
Jiří Zelenka #966
Survive
35:30
+ 8:27
29.
Josef Melichar #755
Výčep Kabelovna
35:36
+ 8:33
30.
Milan Drahoňovský #162
ČETNICKÁ 8
36:11
+ 9:08
31.
Dagmar Valínová #876
Na Paničky
36:22
+ 9:19
32.
Tomáš Nosek #717
Kominíci EMI-TEST
36:31
+ 9:28
33.
Petra Pýchová #45
ForViktorie
36:35
+ 9:32
34.
Jarda Matonoha #695
SK 24 nejen z Brna
36:37
+ 9:34
35.
Jiří Měkyna #18
Město Turnov
36:52
+ 9:49
36.
Jaja Herbst #385
TroskyRun2023
36:55
+ 9:52
37.
Václav Bahník #565
Horská Jizerky
37:03
+ 10:00
38.
David Březina #577
Gepardi
37:09
+ 10:06
39.
Aleš Nebřenský #595
Team Edovi Srdcaři
37:11
+ 10:08
40.
Jana Patzáková #366
IMBARRANA
37:26
+ 10:23
41.
Ladislav Vlcek #675
ISC forever
37:28
+ 10:25
42.
Tomáš Liška #218
Africa Corps
37:32
+ 10:29
43.
Jozef Pavol #765
Se RuN aTo
37:34
+ 10:31
44.
Matyáš Pulda #416
Severáci
37:56
+ 10:53
45.
Tomáš Brouček #178
Posádkové velitelství Praha
37:57
+ 10:54
46.
Stanislava Padrůňková #108
Ženy v běhu
38:10
+ 11:07
47.
Jana Hofmanová #836
Zlatý prciny
38:17
+ 11:14
48.
Igor Klajmon #971
LAST MINUTE
38:58
+ 11:55
49.
Magda Maderová #286
Bludné Střely
39:34
+ 12:31
50.
Miluše Pavingerová #846
Amazons Gym & adidas Runners Girls
40:06
+ 13:03
51.
Dagmar Hvězdová #335
Natrénujuzítra
40:09
+ 13:06
52.
Martin Vašák #798
Blacks' Gang
40:16
+ 13:13
53.
Jan Lederer #488
Pivo a Myslivec II
40:17
+ 13:14
54.
Pavel Řezníček #527
Doběhnout a přežít
40:17
+ 13:14
55.
Pavla Kalousková #65
Běžci z Ráje
40:25
+ 13:22
56.
Máša Strebkova #306
Zážitky ryzí z extrémních krizí
40:35
+ 13:32
57.
Petra Šebková #196
Běžci z Polabí
40:39
+ 13:36
58.
Eva Račáková #341
AK/BK Semily
40:39
+ 13:36
59.
Veronika Tribučková #655
DRti tým
40:46
+ 13:43
60.
Robert Haas #635
SYMBIO
40:46
+ 13:43
61.
Martin Scheuch #267
Scrambled Legs
41:03
+ 14:00
62.
Katarina Jaškova #615
Edovi Srdcaři - Survival Edition
41:04
+ 14:01
63.
Václav Tichý #327
Barbaroi
41:17
+ 14:14
64.
Jan Kovačičin #425
Třistadvanáctka
41:23
+ 14:20
65.
Jakub Drmola #735
Lama team
41:33
+ 14:30
66.
Radka Nováčková #926
#girlsonfire
41:37
+ 14:34
67.
Pavel Žežule #915
UHNI.!
41:56
+ 14:53
68.
Petra Strouhalová #816
R2
42:24
+ 15:21
69.
Pavel Koběrský #604
250 ostří hoši
42:39
+ 15:36
70.
Vít Höfer #888
IT běžci
42:55
+ 15:52
71.
Jindřich Houžvička #958
cRÁJtour D
43:08
+ 16:05
72.
Milan Běloboubek #747
STG Mladá Boleslav
43:12
+ 16:09
73.
Petra Pravencová #235
…když nemůžeš, tak sypeeej!
43:23
+ 16:20
74.
Klára Minářová #496
Nessi girls na cestách ))
43:31
+ 16:28
75.
Ivo Hotový #938
FAKEER
43:41
+ 16:38
76.
Iva Kusá #225
Sněženky
43:46
+ 16:43
77.
Magdaléna Weinertová #705
Vlajem za psem (1)
43:49
+ 16:46
78.
Lucie Frühaufová #537
#ultrafungirls
43:51
+ 16:48
79.
Petr Dušák #506
Pivo a Myslivec I
44:27
+ 17:24
80.
Alena Golčiterová #545
WannabeRunners
44:37
+ 17:34
81.
Ondřej Malina #185
42. oddíl skautů Turnov
45:01
+ 17:58
82.
Lucie Hlínová #376
Surikaty
45:22
+ 18:19
83.
Jana Mentusová #805
Vlajem za psem 2.0
45:39
+ 18:36
84.
Gabriela Tausig #895
cRÁJtour F
46:18
+ 19:15
85.
Ondřej Zátopek Veis #726
NMS Sensemakers
46:53
+ 19:50
86.
Martina Novotná #476
Zabijačka
46:58
+ 19:55
87.
Terezka Hanáková #275
Terezka a sedm trpaslíků
47:09
+ 20:06
88.
Pavlína Doktorová #205
Dámská jízda Tigi-shu
47:32
+ 20:29
89.
Michaela Kvašnovská #783
Zocelení pardálové
48:01
+ 20:58
90.
Tomáš Turek #906
Myš Maž
48:44
+ 21:41
91.
Jiřina Pintová #84
Desorientované sokolky
48:58
+ 21:55
92.
Venca Svoboda #666
Červeňáci
49:03
+ 22:00
93.
Katka Novotná #555
Carpe Diem
50:24
+ 23:21
94.
Lenka Neumannová #775
Mladí a neklidní
50:44
+ 23:41
95.
Daniela Ovesná #355
Výběr z bobulí
52:15
+ 25:12
96.
Ľubica Rondošová #948
Green Avengers
68:33
+ 41:30
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy