Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #6 Příhrazy - Dneboh
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jan Videcký #436
Boleslavští běžci
21:03
2.
Jakub Gräf #826
UX Fans
21:54
+ 0:51
3.
Tomáš Fabián #76
Why Not?
21:59
+ 0:56
4.
Martin Buček #36
WINEHOUSE.CZ
22:37
+ 1:34
5.
Daniel Matocha #396
PeaceMakers
23:09
+ 2:06
6.
Richard Svoboda #756
Výčep Kabelovna
23:20
+ 2:17
7.
Josef Sádlo #856
Postřižinský kecky
23:40
+ 2:37
8.
Pavel Matyska #446
SchwarzWald & Partners
23:50
+ 2:47
9.
Matěj Dohnal #936
FAKEER
24:11
+ 3:08
10.
Štěpán Pulda #415
Severáci
24:27
+ 3:24
11.
Martin Večerek #516
Wolfpack
24:28
+ 3:25
12.
Michal Tůma #868
Alfaskvadratým
24:30
+ 3:27
13.
Marek Pytlík #456
AC GoMango-Högner
24:40
+ 3:37
14.
Jakub Bart Nárožný #426
Třistadvanáctka
24:44
+ 3:41
15.
Jan Balcar #126
Skálovka frčí
24:49
+ 3:46
16.
Tomáš Polák #116
Lužická střela
24:55
+ 3:52
17.
Petr Malinský #626
Krkonošští čiperové
24:58
+ 3:55
18.
Vratislav Drtina #56
VoCoDe
25:02
+ 3:59
19.
Petr Jedlička #216
Africa Corps
25:03
+ 4:00
20.
Ondřej Malík #146
Adventní běhání
25:07
+ 4:04
21.
Vojtěch Klopfštok #26
Běžci z pražské lesárny
25:16
+ 4:13
22.
Karel Pilz #326
Barbaroi
25:19
+ 4:16
23.
Jiří Funda #156
Běžci od Labe
25:26
+ 4:23
24.
Michael Hájek #576
Gepardi
25:37
+ 4:34
25.
Jan Pidhorodecký #606
250 ostří hoši
25:39
+ 4:36
26.
Michal Všetečka #96
TigiShu
25:46
+ 4:43
27.
Libor Louda Louda #406
Stará Kovárna
26:04
+ 5:01
28.
Kristian Matuštík #467
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
26:11
+ 5:08
29.
Michal Kleibl #916
UHNI.!
26:15
+ 5:12
30.
Aleš Křivský #766
Se RuN aTo
26:18
+ 5:15
31.
Pavla Heřmánková #86
Desorientované sokolky
26:26
+ 5:23
32.
Jiří Zelenka #966
Survive
26:28
+ 5:25
33.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
26:32
+ 5:29
34.
Pavel Menger #686
To dáme!
26:34
+ 5:31
35.
Václav Puš #566
Horská Jizerky
26:38
+ 5:35
36.
Petr Kosař #386
TroskyRun2023
26:58
+ 5:55
37.
Gabriela Nováková #316
Pandamonium
27:06
+ 6:03
38.
Stanislav Švaček #276
Terezka a sedm trpaslíků
27:10
+ 6:07
39.
Jan Svoboda #646
My to zase sestavíme!!
27:13
+ 6:10
40.
Jan Štrauch #336
Natrénujuzítra
27:15
+ 6:12
41.
Míra Weilguny #136
ARO JBC
27:29
+ 6:26
42.
Matyáš Berndt #186
42. oddíl skautů Turnov
27:32
+ 6:29
43.
Tomáš Fejfárek #486
Pivo a Myslivec II
27:45
+ 6:42
44.
Pierre Chevallier #946
Green Avengers
27:45
+ 6:42
45.
Milan Rožník #556
Carpe Diem
27:50
+ 6:47
46.
Zdeněk Šafránek #266
Scrambled Legs
27:51
+ 6:48
47.
Michael Škoda #176
Posádkové velitelství Praha
27:54
+ 6:51
48.
Iveta Kučerová #706
Vlajem za psem (1)
28:01
+ 6:58
49.
Zbyněk Šrubař #676
ISC forever
28:08
+ 7:05
50.
Tomáš Kučera #526
Doběhnout a přežít
28:20
+ 7:17
51.
Tereza Kvapilová #106
Ženy v běhu
28:24
+ 7:21
52.
Lenka Zapletalova #616
Edovi Srdcaři - Survival Edition
28:30
+ 7:27
53.
Martina Zvěřinová #256
Lampionový průvod
28:30
+ 7:27
54.
Jana Hofmanová #836
Zlatý prciny
28:33
+ 7:30
55.
Libor Šimon #636
SYMBIO
29:00
+ 7:57
56.
Tereza Marková #66
Běžci z Ráje
29:06
+ 8:03
57.
Michal Bér #246
Hlava koně
29:08
+ 8:05
58.
Nina Rambová #166
ČETNICKÁ 8
29:09
+ 8:06
59.
Dušan Kolařík #796
Blacks' Gang
29:31
+ 8:28
60.
Dagmar Valínová #876
Na Paničky
29:36
+ 8:33
61.
jan zajger #16
Město Turnov
29:44
+ 8:41
62.
Jana Patzáková #366
IMBARRANA
30:12
+ 9:09
63.
Igor Klajmon #971
LAST MINUTE
30:16
+ 9:13
64.
Magda Maderová #286
Bludné Střely
30:23
+ 9:20
65.
Henrieta Hönischová #226
Sněženky
30:26
+ 9:23
66.
Petra Strouhalová #816
R2
30:35
+ 9:32
67.
Veronika Honsová #736
Lama team
30:43
+ 9:40
68.
Miluše Pavingerová #846
Amazons Gym & adidas Runners Girls
31:24
+ 10:21
69.
Radka Nováčková #926
#girlsonfire
31:31
+ 10:28
70.
Přemysl Ovesný #356
Výběr z bobulí
31:43
+ 10:40
71.
Kristýna Brychová #896
cRÁJtour F
31:46
+ 10:43
72.
Radka Lamanecová #596
Team Edovi Srdcaři
31:49
+ 10:46
73.
Petra Šebková #196
Běžci z Polabí
31:54
+ 10:51
74.
Tereza Pátková #806
Vlajem za psem 2.0
31:57
+ 10:54
75.
Iveta Šrajerová #656
DRti tým
32:04
+ 11:01
76.
Láďa Kuna #46
ForViktorie
32:05
+ 11:02
77.
Ondra Sedláček #546
WannabeRunners
32:08
+ 11:05
78.
Klára Jakubů #886
IT běžci
32:26
+ 11:23
79.
Honza Hlach #786
Zocelení pardálové
32:32
+ 11:29
80.
Karolina Houžvičková #956
cRÁJtour D
32:36
+ 11:33
81.
Kateřina Peštová #346
AK/BK Semily
32:39
+ 11:36
82.
Máša Strebkova #306
Zážitky ryzí z extrémních krizí
32:53
+ 11:50
83.
Miloš Horák #746
STG Mladá Boleslav
33:25
+ 12:22
84.
Lucie Hlínová #376
Surikaty
33:28
+ 12:25
85.
Klára Minářová #496
Nessi girls na cestách ))
33:45
+ 12:42
86.
Venca Svoboda #666
Červeňáci
34:53
+ 13:50
87.
Veru Kosťová #236
…když nemůžeš, tak sypeeej!
34:54
+ 13:51
88.
Petr Dušák #506
Pivo a Myslivec I
35:05
+ 14:02
89.
Tomáš Turek #906
Myš Maž
35:30
+ 14:27
90.
Martina Novotná #476
Zabijačka
35:39
+ 14:36
91.
Radka Jurová #776
Mladí a neklidní
35:42
+ 14:39
92.
Zuzana Pohlová #206
Dámská jízda Tigi-shu
36:07
+ 15:04
93.
Markéta Břízková #586
Rozběháme Liberec
36:17
+ 15:14
94.
Petra Votočková #536
#ultrafungirls
37:12
+ 16:09
95.
Ondřej Zátopek Veis #726
NMS Sensemakers
39:32
+ 18:29
96.
Roman Rudolf #716
Kominíci EMI-TEST
41:20
+ 20:17
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy