Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #14 Libuň - Můstky
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jakub Exner #34
WINEHOUSE.CZ
38:05
2.
Radim Berka #627
Krkonošští čiperové
38:14
+ 0:09
3.
Karel Valenta #75
Why Not?
38:36
+ 0:31
4.
Martin Holec #397
PeaceMakers
39:01
+ 0:56
5.
Adam Viktorin #865
Alfaskvadratým
39:06
+ 1:01
6.
Richard Svoboda #756
Výčep Kabelovna
39:52
+ 1:47
7.
Václav Puš #566
Horská Jizerky
39:54
+ 1:49
8.
Vladimír Lučan #255
Lampionový průvod
39:55
+ 1:50
9.
Jiří Malý #857
Postřižinský kecky
40:06
+ 2:01
10.
Honza Mikula #58
VoCoDe
40:13
+ 2:08
11.
Šimon Vik Vik #445
SchwarzWald & Partners
40:37
+ 2:32
12.
Jiří Rásocha #518
Wolfpack
40:57
+ 2:52
13.
Péťa Rybníček #578
Gepardi
40:57
+ 2:52
14.
Štěpán Mach #368
IMBARRANA
41:15
+ 3:10
15.
Kryštof Bogar #827
UX Fans
41:28
+ 3:23
16.
Michal Horáček #963
Survive
41:33
+ 3:28
17.
Jan Pidhorodecký #606
250 ostří hoši
41:45
+ 3:40
18.
Petr Táborský #315
Pandamonium
42:02
+ 3:57
19.
Štefan Hriadel #111
Lužická střela
42:20
+ 4:15
20.
David Šíma #95
TigiShu
42:25
+ 4:20
21.
Marek Pytlík #456
AC GoMango-Högner
42:29
+ 4:24
22.
Štěpán Pulda #415
Severáci
43:04
+ 4:59
23.
Vojtěch Beneš #155
Běžci od Labe
43:13
+ 5:08
24.
Jakub Bart Nárožný #426
Třistadvanáctka
43:39
+ 5:34
25.
Aleš Křivský #766
Se RuN aTo
44:04
+ 5:59
26.
Libor Louda Louda #406
Stará Kovárna
44:53
+ 6:48
27.
Michal Kleibl #916
UHNI.!
44:55
+ 6:50
28.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
45:00
+ 6:55
29.
Tyler LULICH #678
ISC forever
45:35
+ 7:30
30.
Zdeněk Šafránek #266
Scrambled Legs
45:36
+ 7:31
31.
Petr Kuře #718
Kominíci EMI-TEST
45:41
+ 7:36
32.
Jan Krejsa #338
Natrénujuzítra
45:57
+ 7:52
33.
Dalibor Jandík #128
Skálovka frčí
45:58
+ 7:53
34.
Pavla Heřmánková #86
Desorientované sokolky
46:13
+ 8:08
35.
Jakub Vaněk #435
Boleslavští běžci
46:19
+ 8:14
36.
Zuzka Boudová #135
ARO JBC
46:30
+ 8:25
37.
Stanislav Švaček #276
Terezka a sedm trpaslíků
46:34
+ 8:29
38.
Eliška Náměstková #27
Běžci z pražské lesárny
46:45
+ 8:40
39.
Ondřej Kocábek #465
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
47:04
+ 8:59
40.
Markéta Krejzlová #648
My to zase sestavíme!!
47:08
+ 9:03
41.
Tomáš Bašarin #177
Posádkové velitelství Praha
47:20
+ 9:15
42.
Andrea Čalfová #148
Adventní běhání
48:01
+ 9:56
43.
Iveta Kučerová #706
Vlajem za psem (1)
48:03
+ 9:58
44.
Petr Beníček #375
Surikaty
48:07
+ 10:02
45.
Tereza Kvapilová #106
Ženy v běhu
48:14
+ 10:09
46.
Milan Rožník #556
Carpe Diem
48:19
+ 10:14
47.
Jakub Sklenka #937
FAKEER
48:25
+ 10:20
48.
Matyáš Berndt #186
42. oddíl skautů Turnov
48:28
+ 10:23
49.
Martin Chlad #685
To dáme!
48:37
+ 10:32
50.
Jakub Tkadleček #215
Africa Corps
48:39
+ 10:34
51.
Jiří Zatloukal #667
Červeňáci
48:39
+ 10:34
52.
Ondřej Klubal #725
NMS Sensemakers
49:13
+ 11:08
53.
Libor Šimon #636
SYMBIO
49:17
+ 11:12
54.
Honza Veselý #838
Zlatý prciny
49:26
+ 11:21
55.
Kateřina Malá #811
R2
49:30
+ 11:25
56.
Soňa Klikarová #347
AK/BK Semily
49:32
+ 11:27
57.
Martin Rybin #951
cRÁJtour D
49:33
+ 11:28
58.
Lenka Zapletalova #616
Edovi Srdcaři - Survival Edition
49:52
+ 11:47
59.
Julia Šváchová Vintoniv #485
Pivo a Myslivec II
50:04
+ 11:59
60.
Tereza Marková #66
Běžci z Ráje
50:50
+ 12:45
61.
Lukáš Kučera #947
Green Avengers
50:53
+ 12:48
62.
Jiří Balák #247
Hlava koně
51:00
+ 12:55
63.
Michaela Szilvásová #845
Amazons Gym & adidas Runners Girls
51:26
+ 13:21
64.
Jiří Skříček #505
Pivo a Myslivec I
51:27
+ 13:22
65.
Henrieta Hönischová #226
Sněženky
51:31
+ 13:26
66.
Jindra Horáková #285
Bludné Střely
51:45
+ 13:40
67.
Karel Peterka #167
ČETNICKÁ 8
52:06
+ 14:01
68.
Michal Turek #528
Doběhnout a přežít
52:20
+ 14:15
69.
Petr Kirchner #478
Zabijačka
52:21
+ 14:16
70.
Iveta Šrajerová #656
DRti tým
52:57
+ 14:52
71.
Jana Vrzalová #598
Team Edovi Srdcaři
53:09
+ 15:04
72.
Lukáš Lata #885
IT běžci
53:41
+ 15:36
73.
Kristýna Mikulová #305
Zážitky ryzí z extrémních krizí
54:04
+ 15:59
74.
Lukáš Rejha #548
WannabeRunners
54:11
+ 16:06
75.
Jana Kosařová #384
TroskyRun2023
54:16
+ 16:11
76.
Veronika Honsová #736
Lama team
54:30
+ 16:25
77.
Láďa Kuna #46
ForViktorie
54:35
+ 16:30
78.
Jaroslav Havlena #905
Myš Maž
55:07
+ 17:02
79.
Přemysl Ovesný #356
Výběr z bobulí
55:08
+ 17:03
80.
Petr Hývnar #976
LAST MINUTE
55:13
+ 17:08
81.
Katka Burešová #495
Nessi girls na cestách ))
55:38
+ 17:33
82.
Kristýna Brychová #896
cRÁJtour F
55:56
+ 17:51
83.
Tereza Pátková #806
Vlajem za psem 2.0
56:51
+ 18:46
84.
Jíťa Meierová #17
Město Turnov
56:58
+ 18:53
85.
Zuzana Ševelová #875
Na Paničky
58:33
+ 20:28
86.
Eva Kubalová #782
Zocelení pardálové
59:18
+ 21:13
87.
Veru Kosťová #236
…když nemůžeš, tak sypeeej!
59:50
+ 21:45
88.
Jana Poloková #924
#girlsonfire
59:54
+ 21:49
89.
Michal Panocha #325
Barbaroi
61:21
+ 23:16
90.
Radka Jurová #776
Mladí a neklidní
62:03
+ 23:58
91.
Hana Matthissen #195
Běžci z Polabí
62:11
+ 24:06
92.
Zuzana Pohlová #206
Dámská jízda Tigi-shu
62:18
+ 24:13
93.
David Holík #745
STG Mladá Boleslav
63:39
+ 25:34
94.
Petra Votočková #536
#ultrafungirls
64:54
+ 26:49
95.
Michaela Randáková #797
Blacks' Gang
65:53
+ 27:48
96.
Jan Tománek #587
Rozběháme Liberec
66:21
+ 28:16
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy