Hledáme běžce, aby otestovali trasu závodu

Hodně nám záleží na tom, aby trasa závodu 250 ČESKÝ RÁJ byla perfektní a skvěle popsaná.Tím, jak tady žijeme, běháme a jezdíme na kole jsme trošku ztratili objektivitu a mohlo by se stát, že něco popíšeme nedostatečně nebo některá orientačně složitější místa prostě přehlédneme.

Proto bychom rádi vyzvali běžce z okolí nebo ty, kteří prostě projíždějí okolo, aby nám pomohli trasu naběhat, ověřit její popis a upozornit na nečekaná úskalí.

Dalším důležitým faktorem je i to, že sbíráme referenční časy jednotlivých úseků, abychom odladili časový harmonogram, kdy budeme jednotlivé týmy pouštět na start s očekáváním, že do cíle doběhnou všichni přibližně ve stejný čas.

Napište nám prosím na email nebo do zpráv na facebooku, vyberte si úsek, který vás osloví a vyražte se proběhnout do Českého ráje.

Díky

Za 250 ČESKÝ RÁJ Milan, Jirka a Míra

Vítězný team se představuje

A to nejlepší nakonec. Absolutní vítěz, team WHY NOT v naší závodní seznamce. Traťový rekord úvodního ročníku 19:03:03. Kdo je vyzve příští rok?

Představujeme vítěze dámské LADY-kategorie

S náskokem zhruba půl hodiny zvítězil v kategorii LADY team "Dezorientované Sokolky". Kapitánku Jiřinu Pintovou jsme požádali o krátký rozhovor.

Představuje se vítěz kategorie MASTERS team TIGI-SHU

V kategorii MASTERS zvítězil team TIGI-SHU s časem 21:34:34. V celkovém pořadí obsadil fantastické 4. místo. Pojďme se jej představit.