Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #9 Kněžmost - Kost
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Daniel Kučera #32
WINEHOUSE.CZ
42:41
2.
Miloslav Petrášek #73
Why Not?
45:16
+ 2:35
3.
Lukáš Zradička #852
Postřižinský kecky
46:30
+ 3:49
4.
Patrik Roštík #481
Pivo a Myslivec II
47:07
+ 4:26
5.
Honza Krejsa #751
Výčep Kabelovna
47:44
+ 5:03
6.
Miroslav Hvozdovič #174
Posádkové velitelství Praha
48:56
+ 6:15
7.
František Cais #23
Běžci z pražské lesárny
49:31
+ 6:50
8.
Zbyněk Ledabyl #962
Survive
50:10
+ 7:29
9.
Martin Pinta #54
VoCoDe
50:21
+ 7:40
10.
Jan Kůla #514
Wolfpack
50:37
+ 7:56
11.
Petr Kubrt #213
Africa Corps
50:59
+ 8:18
12.
Karel Homolka #112
Lužická střela
51:04
+ 8:23
13.
Robin Röhrich #142
Adventní běhání
51:07
+ 8:26
14.
Ondřej Tomášek #93
TigiShu
51:10
+ 8:29
15.
Jiří Pořický #361
IMBARRANA
51:29
+ 8:48
16.
Vladimír Kára #152
Běžci od Labe
51:55
+ 9:14
17.
Martin Les #442
SchwarzWald & Partners
51:58
+ 9:17
18.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
52:30
+ 9:49
19.
Lukáš Poskočil #314
Pandamonium
52:41
+ 10:00
20.
Petr Bosák #822
UX Fans
52:51
+ 10:10
21.
Milan Hrdlička #931
FAKEER
52:54
+ 10:13
22.
Pavel Milata #631
SYMBIO
53:41
+ 11:00
23.
Pavel Sluka #804
Vlajem za psem 2.0
54:11
+ 11:30
24.
Jan Gabriel #643
My to zase sestavíme!!
55:11
+ 12:30
25.
Jakub Absolon #421
Třistadvanáctka
56:26
+ 13:45
26.
Jan Zapletal #682
To dáme!
56:53
+ 14:12
27.
Marek Halamka #181
42. oddíl skautů Turnov
56:56
+ 14:15
28.
Miroslav Sova #373
Surikaty
57:53
+ 15:12
29.
Zbyšek Zámečník #231
…když nemůžeš, tak sypeeej!
57:55
+ 15:14
30.
Patrik Hospodka #412
Severáci
58:37
+ 15:56
31.
Vojtěch Miller #891
cRÁJtour F
58:41
+ 16:00
32.
Standa Poddaný #41
ForViktorie
58:52
+ 16:11
33.
Jirka Čech #564
Horská Jizerky
58:59
+ 16:18
34.
Jan Kec #503
Pivo a Myslivec I
59:07
+ 16:26
35.
David Lebeda #11
Město Turnov
59:25
+ 16:44
36.
Jarda Ryneš #862
Alfaskvadratým
59:35
+ 16:54
37.
Petr Malý #941
Green Avengers
59:46
+ 17:05
38.
Tomáš Soukup #454
AC GoMango-Högner
59:51
+ 17:10
39.
Jiří Smetana #601
250 ostří hoši
61:15
+ 18:34
40.
Ondřej Malý #771
Mladí a neklidní
61:31
+ 18:50
41.
Petr Lančarič #793
Blacks' Gang
61:36
+ 18:55
42.
František Kolátor #244
Hlava koně
62:06
+ 19:25
43.
Petr Dědeček #402
Stará Kovárna
62:23
+ 19:42
44.
Filip Mikulec #381
TroskyRun2023
62:33
+ 19:52
45.
Jakub Zaspal #322
Barbaroi
62:41
+ 20:00
46.
Roman Lutovský #132
ARO JBC
63:15
+ 20:34
47.
Vlasta Špírek #785
Zocelení pardálové
63:26
+ 20:45
48.
Michal Šablatura #673
ISC forever
64:45
+ 22:04
49.
Václav Palacký #302
Zážitky ryzí z extrémních krizí
65:10
+ 22:29
50.
Petr Panoška #161
ČETNICKÁ 8
65:38
+ 22:57
51.
Pavel Křivda #972
LAST MINUTE
66:39
+ 23:58
52.
Richard Hogg #261
Scrambled Legs
67:20
+ 24:39
53.
Vladimír Paldus #743
STG Mladá Boleslav
67:30
+ 24:49
54.
Jiří Škraněk #714
Kominíci EMI-TEST
67:35
+ 24:54
55.
Vít Šulc #901
Myš Maž
68:05
+ 25:24
56.
Petr Kšanda #662
Červeňáci
68:20
+ 25:39
57.
Richard Vaverka #522
Doběhnout a přežít
68:56
+ 26:15
58.
Tomáš Sábl #345
AK/BK Semily
70:55
+ 28:14
59.
Ondřej Koťátko #63
Běžci z Ráje
73:45
+ 31:04
60.
Petr Ulvr #884
IT běžci
77:08
+ 34:27
61.
Jiří Mudra #272
Terezka a sedm trpaslíků
80:56
+ 38:15
62.
Roman Demko #613
Edovi Srdcaři - Survival Edition
108:52
+ 66:11
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy