Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #9 Kněžmost - Kost
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Daniel Kučera #32
WINEHOUSE.CZ
42:41
2.
Miloslav Petrášek #73
Why Not?
45:16
+ 2:35
3.
Lukáš Zradička #852
Postřižinský kecky
46:30
+ 3:49
4.
Patrik Roštík #481
Pivo a Myslivec II
47:07
+ 4:26
5.
Petra Vavříková #844
Amazons Gym & adidas Runners Girls
47:38
+ 4:57
6.
Honza Krejsa #751
Výčep Kabelovna
47:44
+ 5:03
7.
Miroslav Hvozdovič #174
Posádkové velitelství Praha
48:56
+ 6:15
8.
Nataša Hnátková #873
Na Paničky
49:07
+ 6:26
9.
Gabriela Hejrová #812
R2
49:28
+ 6:47
10.
František Cais #23
Běžci z pražské lesárny
49:31
+ 6:50
11.
Zuzka Nováková #253
Lampionový průvod
50:00
+ 7:19
12.
Zbyněk Ledabyl #962
Survive
50:10
+ 7:29
13.
Martin Pinta #54
VoCoDe
50:21
+ 7:40
14.
Jan Kůla #514
Wolfpack
50:37
+ 7:56
15.
Petr Kubrt #213
Africa Corps
50:59
+ 8:18
16.
Karel Homolka #112
Lužická střela
51:04
+ 8:23
17.
Robin Röhrich #142
Adventní běhání
51:07
+ 8:26
18.
Ondřej Tomášek #93
TigiShu
51:10
+ 8:29
19.
Jiří Pořický #361
IMBARRANA
51:29
+ 8:48
20.
Vladimír Kára #152
Běžci od Labe
51:55
+ 9:14
21.
Martin Les #442
SchwarzWald & Partners
51:58
+ 9:17
22.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
52:30
+ 9:49
23.
Lukáš Poskočil #314
Pandamonium
52:41
+ 10:00
24.
Petr Bosák #822
UX Fans
52:51
+ 10:10
25.
Milan Hrdlička #931
FAKEER
52:54
+ 10:13
26.
Pavel Milata #631
SYMBIO
53:41
+ 11:00
27.
Pavel Sluka #804
Vlajem za psem 2.0
54:11
+ 11:30
28.
Simona Dvořáková #911
UHNI.!
54:36
+ 11:55
29.
Jana Pekařová #121
Skálovka frčí
55:11
+ 12:30
30.
Jan Gabriel #643
My to zase sestavíme!!
55:11
+ 12:30
31.
Iva Baroňová #621
Krkonošští čiperové
55:54
+ 13:13
32.
Jakub Absolon #421
Třistadvanáctka
56:26
+ 13:45
33.
Kamila Johnová #462
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
56:44
+ 14:03
34.
Jan Zapletal #682
To dáme!
56:53
+ 14:12
35.
Marek Halamka #181
42. oddíl skautů Turnov
56:56
+ 14:15
36.
Michaela Kosová #281
Bludné Střely
57:01
+ 14:20
37.
Kateřina Blatoňová #394
PeaceMakers
57:44
+ 15:03
38.
Miroslav Sova #373
Surikaty
57:53
+ 15:12
39.
Zbyšek Zámečník #231
…když nemůžeš, tak sypeeej!
57:55
+ 15:14
40.
Natálie Škábová #702
Vlajem za psem (1)
58:36
+ 15:55
41.
Patrik Hospodka #412
Severáci
58:37
+ 15:56
42.
Vojtěch Miller #891
cRÁJtour F
58:41
+ 16:00
43.
Standa Poddaný #41
ForViktorie
58:52
+ 16:11
44.
Jirka Čech #564
Horská Jizerky
58:59
+ 16:18
45.
Jan Kec #503
Pivo a Myslivec I
59:07
+ 16:26
46.
David Lebeda #11
Město Turnov
59:25
+ 16:44
47.
Jarda Ryneš #862
Alfaskvadratým
59:35
+ 16:54
48.
Hana Táborská #551
Carpe Diem
59:40
+ 16:59
49.
Petr Malý #941
Green Avengers
59:46
+ 17:05
50.
Tomáš Soukup #454
AC GoMango-Högner
59:51
+ 17:10
51.
Radka Ševčíková #222
Sněženky
60:10
+ 17:29
52.
Jiří Smetana #601
250 ostří hoši
61:15
+ 18:34
53.
Ondřej Malý #771
Mladí a neklidní
61:31
+ 18:50
54.
Petr Lančarič #793
Blacks' Gang
61:36
+ 18:55
55.
Jana Rolná #832
Zlatý prciny
61:52
+ 19:11
56.
František Kolátor #244
Hlava koně
62:06
+ 19:25
57.
Petr Dědeček #402
Stará Kovárna
62:23
+ 19:42
58.
Filip Mikulec #381
TroskyRun2023
62:33
+ 19:52
59.
Jakub Zaspal #322
Barbaroi
62:41
+ 20:00
60.
Martina Kůtková #542
WannabeRunners
62:54
+ 20:13
61.
Roman Lutovský #132
ARO JBC
63:15
+ 20:34
62.
Vlasta Špírek #785
Zocelení pardálové
63:26
+ 20:45
63.
Sylva Wolfova #82
Desorientované sokolky
64:12
+ 21:31
64.
Milada Volná #572
Gepardi
64:44
+ 22:03
65.
Markéta Pláteníková #761
Se RuN aTo
64:45
+ 22:04
66.
Michal Šablatura #673
ISC forever
64:45
+ 22:04
67.
Naďka Šugová #531
#ultrafungirls
64:48
+ 22:07
68.
Michaela Žáková #922
#girlsonfire
64:57
+ 22:16
69.
Václav Palacký #302
Zážitky ryzí z extrémních krizí
65:10
+ 22:29
70.
Petr Panoška #161
ČETNICKÁ 8
65:38
+ 22:57
71.
Jana Megelová #593
Team Edovi Srdcaři
66:20
+ 23:39
72.
Pavel Křivda #972
LAST MINUTE
66:39
+ 23:58
73.
Zuzana Hanyková #102
Ženy v běhu
66:58
+ 24:17
74.
Richard Hogg #261
Scrambled Legs
67:20
+ 24:39
75.
Monika Hnídková #332
Natrénujuzítra
67:24
+ 24:43
76.
Kateřina Hýblová #432
Boleslavští běžci
67:29
+ 24:48
77.
Vladimír Paldus #743
STG Mladá Boleslav
67:30
+ 24:49
78.
Barbora Neprašová #581
Rozběháme Liberec
67:32
+ 24:51
79.
Jiří Škraněk #714
Kominíci EMI-TEST
67:35
+ 24:54
80.
Zuzana Hasnedlová #475
Zabijačka
67:51
+ 25:10
81.
Lucie Benetková #352
Výběr z bobulí
68:00
+ 25:19
82.
Vít Šulc #901
Myš Maž
68:05
+ 25:24
83.
Petr Kšanda #662
Červeňáci
68:20
+ 25:39
84.
Richard Vaverka #522
Doběhnout a přežít
68:56
+ 26:15
85.
Tomáš Sábl #345
AK/BK Semily
70:55
+ 28:14
86.
Klára Šťastná #734
Lama team
71:42
+ 29:01
87.
Monča Klimentová #653
DRti tým
71:52
+ 29:11
88.
Monika Weisová #493
Nessi girls na cestách ))
72:46
+ 30:05
89.
Helena Budská #202
Dámská jízda Tigi-shu
73:33
+ 30:52
90.
Ondřej Koťátko #63
Běžci z Ráje
73:45
+ 31:04
91.
Vlasta Mocová #952
cRÁJtour D
73:55
+ 31:14
92.
Petr Ulvr #884
IT běžci
77:08
+ 34:27
93.
Jiří Mudra #272
Terezka a sedm trpaslíků
80:56
+ 38:15
94.
Iva Koudelková #193
Běžci z Polabí
81:06
+ 38:25
95.
Lucie Režná #722
NMS Sensemakers
83:19
+ 40:38
96.
Roman Demko #613
Edovi Srdcaři - Survival Edition
108:52
+ 66:11
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy