Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #1 Sedmihorky - Pohoř
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Kamil Kyrš #31
WINEHOUSE.CZ
43:51
2.
Martin Baier #961
Survive
44:25
+ 0:34
3.
Ondřej Motl #71
Why Not?
45:09
+ 1:18
4.
Pavel Hejna #151
Běžci od Labe
45:54
+ 2:03
5.
Roman Novák #851
Postřižinský kecky
46:12
+ 2:21
6.
Ondřej Kazda #251
Lampionový průvod
46:24
+ 2:33
7.
Jan Čotek #351
Výběr z bobulí
46:33
+ 2:42
8.
Tomáš Lisý #91
TigiShu
47:09
+ 3:18
9.
Štěpán Matějka #721
NMS Sensemakers
47:56
+ 4:05
10.
Aleš Kule #311
Pandamonium
47:57
+ 4:06
11.
Matěj Rašovský #521
Doběhnout a přežít
48:37
+ 4:46
12.
Martin Tryzna #821
UX Fans
48:59
+ 5:08
13.
Lukáš Karban #51
VoCoDe
49:04
+ 5:13
14.
Jakub Novotný #651
DRti tým
49:15
+ 5:24
15.
Honza Krejsa #751
Výčep Kabelovna
49:45
+ 5:54
16.
Štefan Hriadel #111
Lužická střela
49:53
+ 6:02
17.
Zdeněk Vrána #561
Horská Jizerky
50:12
+ 6:21
18.
Jan Janoušek #501
Pivo a Myslivec I
50:48
+ 6:57
19.
Michal Dvořáček #461
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
50:48
+ 6:57
20.
Libor Štrauch #331
Natrénujuzítra
50:50
+ 6:59
21.
František Severa #414
Severáci
50:53
+ 7:02
22.
Petr Klicpera #511
Wolfpack
50:57
+ 7:06
23.
Michal Almasy #861
Alfaskvadratým
51:08
+ 7:17
24.
Jan Franců #391
PeaceMakers
51:11
+ 7:20
25.
Ruan Pretorius #211
Africa Corps
51:35
+ 7:44
26.
Jan Migdau #171
Posádkové velitelství Praha
51:36
+ 7:45
27.
Jakub Mazák #371
Surikaty
52:11
+ 8:20
28.
Tomáš Lomský #781
Zocelení pardálové
52:13
+ 8:22
29.
Josef Nevrlý #671
ISC forever
52:16
+ 8:25
30.
Patrik Roštík #481
Pivo a Myslivec II
52:37
+ 8:46
31.
Milan Hrdlička #931
FAKEER
52:54
+ 9:03
32.
Šárka Soderstrom #871
Na Paničky
53:05
+ 9:14
33.
David Obleser #711
Kominíci EMI-TEST
53:07
+ 9:16
34.
Jiří Pořický #361
IMBARRANA
53:35
+ 9:44
35.
Pavel Milata #631
SYMBIO
53:37
+ 9:46
36.
Martin Übelacker #271
Terezka a sedm trpaslíků
53:38
+ 9:47
37.
Martin Kološ #691
SK 24 nejen z Brna
54:07
+ 10:16
38.
Kateřina Balášová #451
AC GoMango-Högner
54:12
+ 10:21
39.
Zbyněk Karásek #681
To dáme!
54:16
+ 10:25
40.
Vít Jirutka #541
WannabeRunners
54:29
+ 10:38
41.
Pavel Švarc #301
Zážitky ryzí z extrémních krizí
54:30
+ 10:39
42.
Anna Hrabáková #921
#girlsonfire
54:32
+ 10:41
43.
Pavel Mrázek #401
Stará Kovárna
54:50
+ 10:59
44.
Jiří Švarc #441
SchwarzWald & Partners
55:21
+ 11:30
45.
Martin Jarolím #591
Team Edovi Srdcaři
55:25
+ 11:34
46.
Marek Halamka #181
42. oddíl skautů Turnov
55:34
+ 11:43
47.
Anička Matějková #661
Červeňáci
55:41
+ 11:50
48.
Michal Knotek #741
STG Mladá Boleslav
55:55
+ 12:04
49.
Petr Holec #701
Vlajem za psem (1)
56:09
+ 12:18
50.
Vítek Mairich #831
Zlatý prciny
56:24
+ 12:33
51.
Milena Baráková #141
Adventní běhání
56:39
+ 12:48
52.
Markéta Matějková #101
Ženy v běhu
56:49
+ 12:58
53.
Jana Pekařová #121
Skálovka frčí
57:19
+ 13:28
54.
Simona Dvořáková #911
UHNI.!
58:10
+ 14:19
55.
Kateřina Malá #811
R2
58:29
+ 14:38
56.
Petra Nespěšná #841
Amazons Gym & adidas Runners Girls
58:40
+ 14:49
57.
Michal Ryba #801
Vlajem za psem 2.0
58:49
+ 14:58
58.
Zbyšek Zámečník #231
…když nemůžeš, tak sypeeej!
59:00
+ 15:09
59.
Iva Baroňová #621
Krkonošští čiperové
59:14
+ 15:23
60.
Michal Koťátko #61
Běžci z Ráje
59:25
+ 15:34
61.
Honza Pánek #471
Zabijačka
59:30
+ 15:39
62.
Petr Hanák #731
Lama team
60:04
+ 16:13
63.
Michaela Kosová #281
Bludné Střely
60:05
+ 16:14
64.
Pavel Křivda #972
LAST MINUTE
60:10
+ 16:19
65.
Martin Rybin #951
cRÁJtour D
60:20
+ 16:29
66.
Světlana Cunningham #81
Desorientované sokolky
60:33
+ 16:42
67.
Vojtěch Miller #891
cRÁJtour F
60:39
+ 16:48
68.
Jakub Absolon #421
Třistadvanáctka
60:58
+ 17:07
69.
Lada Ševčíková #221
Sněženky
61:06
+ 17:15
70.
Petr Malý #941
Green Avengers
61:20
+ 17:29
71.
Standa Poddaný #41
ForViktorie
62:14
+ 18:23
72.
Jiří Holý #241
Hlava koně
62:29
+ 18:38
73.
Andrea Sekerová #431
Boleslavští běžci
62:53
+ 19:02
74.
Filip Mikulec #381
TroskyRun2023
63:05
+ 19:14
75.
David Lebeda #11
Město Turnov
63:08
+ 19:17
76.
David Krameš #191
Běžci z Polabí
63:18
+ 19:27
77.
Jana Asterová #201
Dámská jízda Tigi-shu
63:31
+ 19:40
78.
Jiří Smetana #601
250 ostří hoši
63:52
+ 20:01
79.
Hana Táborská #551
Carpe Diem
64:10
+ 20:19
80.
Jakub Zaspal #322
Barbaroi
64:12
+ 20:21
81.
Lubomír Týč #571
Gepardi
65:05
+ 21:14
82.
David Burian #641
My to zase sestavíme!!
65:40
+ 21:49
83.
Alexandr Kašík #21
Běžci z pražské lesárny
65:45
+ 21:54
84.
Jan Šedivý #611
Edovi Srdcaři - Survival Edition
65:54
+ 22:03
85.
Ondřej Malý #771
Mladí a neklidní
66:15
+ 22:24
86.
Vít Šulc #901
Myš Maž
66:46
+ 22:55
87.
David Semerák #131
ARO JBC
67:34
+ 23:43
88.
Eva Račáková #341
AK/BK Semily
67:55
+ 24:04
89.
Richard Hogg #261
Scrambled Legs
69:12
+ 25:21
90.
Petr Panoška #161
ČETNICKÁ 8
69:42
+ 25:51
91.
Simona Černá #491
Nessi girls na cestách ))
69:47
+ 25:56
92.
Iva Cervanová #791
Blacks' Gang
70:34
+ 26:43
93.
Markéta Pláteníková #761
Se RuN aTo
70:44
+ 26:53
94.
Petr Štěpánek #881
IT běžci
72:08
+ 28:17
95.
Barbora Neprašová #581
Rozběháme Liberec
72:49
+ 28:58
96.
Naďka Šugová #531
#ultrafungirls
106:17
+ 62:26
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy