Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #3 Kacanovy-Vyskeř
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jaroslav Vítek #33
WINEHOUSE.CZ
37:15
2.
Hugo Hoetzel #183
42. oddíl skautů Turnov
39:56
+ 2:41
3.
Petr Nenutil #383
TroskyRun2023
40:11
+ 2:56
4.
Jakub Škoda #823
UX Fans
40:35
+ 3:20
5.
Pavel Holaj #153
Běžci od Labe
40:43
+ 3:28
6.
Aleš Fojtík #933
FAKEER
41:30
+ 4:15
7.
Aleš Drahoňovský #123
Skálovka frčí
41:53
+ 4:38
8.
Tomáš Šimůnek #393
PeaceMakers
42:00
+ 4:45
9.
Pavel Zachoval #563
Horská Jizerky
42:36
+ 5:21
10.
František Cais #23
Běžci z pražské lesárny
43:38
+ 6:23
11.
Vít Šibrava #313
Pandamonium
44:09
+ 6:54
12.
Jiří Horák #863
Alfaskvadratým
44:20
+ 7:05
13.
Jan Šmíd #113
Lužická střela
44:41
+ 7:26
14.
Nataša Hnátková #873
Na Paničky
45:22
+ 8:07
15.
Tomáš Vítek #633
SYMBIO
45:28
+ 8:13
16.
Ondřej Tomášek #93
TigiShu
45:31
+ 8:16
17.
Bohumil Jirout #453
AC GoMango-Högner
45:39
+ 8:24
18.
Michal Magada #853
Postřižinský kecky
45:40
+ 8:25
19.
Jakub Mates #753
Výčep Kabelovna
45:49
+ 8:34
20.
Petr Kubrt #213
Africa Corps
46:02
+ 8:47
21.
Zuzka Nováková #253
Lampionový průvod
46:03
+ 8:48
22.
Marek Modrý #483
Pivo a Myslivec II
46:13
+ 8:58
23.
Michal Horáček #963
Survive
46:22
+ 9:07
24.
Zbyněk Jeřábek #773
Mladí a neklidní
46:31
+ 9:16
25.
Roman Rybáček #953
cRÁJtour D
46:42
+ 9:27
26.
Dalibor Moravec #423
Třistadvanáctka
47:13
+ 9:58
27.
Petr Soukup #53
VoCoDe
47:19
+ 10:04
28.
Petr Severa #413
Severáci
47:27
+ 10:12
29.
Nina Matějková #133
ARO JBC
47:34
+ 10:19
30.
Petr Horák #513
Wolfpack
47:59
+ 10:44
31.
Vladimír Beneš #363
IMBARRANA
48:23
+ 11:08
32.
Martin Líbal #143
Adventní běhání
49:24
+ 12:09
33.
Simona Šimůnková #463
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
49:32
+ 12:17
34.
Karolina Gnědin #843
Amazons Gym & adidas Runners Girls
49:33
+ 12:18
35.
Vladimír Janáček #693
SK 24 nejen z Brna
49:37
+ 12:22
36.
Zdeňka Melicharová #283
Bludné Střely
49:39
+ 12:24
37.
Michaela Vundererová #103
Ženy v běhu
49:48
+ 12:33
38.
Filip Jasek #233
…když nemůžeš, tak sypeeej!
50:24
+ 13:09
39.
Miroslav Sova #373
Surikaty
50:40
+ 13:25
40.
Radek Louda #333
Natrénujuzítra
50:45
+ 13:30
41.
Vlastimil Habl #902
Myš Maž
50:49
+ 13:34
42.
Zuzana Piskáčková #833
Zlatý prciny
51:06
+ 13:51
43.
Jan Kec #503
Pivo a Myslivec I
51:16
+ 14:01
44.
Martin Janoušek #173
Posádkové velitelství Praha
51:27
+ 14:12
45.
Jan Gabriel #643
My to zase sestavíme!!
51:50
+ 14:35
46.
Eoin Hanley #973
LAST MINUTE
52:11
+ 14:56
47.
Radek Pastyřík #343
AK/BK Semily
52:13
+ 14:58
48.
Adam Vaníček #703
Vlajem za psem (1)
52:21
+ 15:06
49.
Bohuslava Ježková #923
#girlsonfire
52:36
+ 15:21
50.
Renata Valentová #723
NMS Sensemakers
53:43
+ 16:28
51.
Adéla Bódiová #623
Krkonošští čiperové
53:44
+ 16:29
52.
Adam Protivanský #523
Doběhnout a přežít
53:47
+ 16:32
53.
Květa Kopecká #942
Green Avengers
54:12
+ 16:57
54.
Zdeněk Ringelhán #43
ForViktorie
54:35
+ 17:20
55.
Adéla Štiťáková #883
IT běžci
55:08
+ 17:53
56.
Petra Tomanová #223
Sněženky
55:18
+ 18:03
57.
Eliška Frková #473
Zabijačka
55:24
+ 18:09
58.
Bohumil Havel #403
Stará Kovárna
55:26
+ 18:11
59.
Jana Fulínová #433
Boleslavští běžci
56:05
+ 18:50
60.
Martin Pleško #683
To dáme!
56:23
+ 19:08
61.
Gabča Konečná #663
Červeňáci
56:36
+ 19:21
62.
Stanislav Mikulecký #243
Hlava koně
56:40
+ 19:25
63.
Josef Zajíček #543
WannabeRunners
56:46
+ 19:31
64.
Zbyněk Týč #573
Gepardi
56:52
+ 19:37
65.
Dana Vodičková #913
UHNI.!
56:57
+ 19:42
66.
Kateřina Suchanová #533
#ultrafungirls
56:58
+ 19:43
67.
Iain Fanthorpe #263
Scrambled Legs
57:12
+ 19:57
68.
Petr Lančarič #793
Blacks' Gang
57:28
+ 20:13
69.
Lenka Dolejší #83
Desorientované sokolky
57:42
+ 20:27
70.
Tereza Svobodova #733
Lama team
58:01
+ 20:46
71.
Veronika Brzobohatá #813
R2
58:12
+ 20:57
72.
Vladimír Paldus #743
STG Mladá Boleslav
58:23
+ 21:08
73.
Petra Fialová #553
Carpe Diem
58:38
+ 21:23
74.
Michal Šablatura #673
ISC forever
59:04
+ 21:49
75.
Marek Řehoř #603
250 ostří hoši
59:45
+ 22:30
76.
Jakub Žatečka #713
Kominíci EMI-TEST
59:53
+ 22:38
77.
Milan Málek #13
Město Turnov
59:59
+ 22:44
78.
Radim Hocek #353
Výběr z bobulí
60:34
+ 23:19
79.
Stáňa Šťovíčková #583
Rozběháme Liberec
60:38
+ 23:23
80.
Marek Palacký #303
Zážitky ryzí z extrémních krizí
60:47
+ 23:32
81.
František Hladík #163
ČETNICKÁ 8
61:49
+ 24:34
82.
Jana Megelová #593
Team Edovi Srdcaři
62:17
+ 25:02
83.
Jáchym Líva #273
Terezka a sedm trpaslíků
63:00
+ 25:45
84.
Monča Klimentová #653
DRti tým
63:00
+ 25:45
85.
Michaela Kvašnovská #783
Zocelení pardálové
64:09
+ 26:54
86.
Ondřej Koťátko #63
Běžci z Ráje
64:14
+ 26:59
87.
Kateřina Füllsacková #803
Vlajem za psem 2.0
66:02
+ 28:47
88.
Petr Pudil #443
SchwarzWald & Partners
66:18
+ 29:03
89.
Monika Weisová #493
Nessi girls na cestách ))
66:33
+ 29:18
90.
Martina Možná #203
Dámská jízda Tigi-shu
67:03
+ 29:48
91.
Miloslav Petrášek #73
Why Not?
67:36
+ 30:21
92.
Tomáš Jiránek #323
Barbaroi
69:42
+ 32:27
93.
Iva Koudelková #193
Běžci z Polabí
71:09
+ 33:54
94.
Jana Pecinová #893
cRÁJtour F
76:14
+ 38:59
95.
Lenka Nekvasilová #763
Se RuN aTo
87:39
+ 50:24
96.
Roman Demko #613
Edovi Srdcaři - Survival Edition
96:56
+ 59:41
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy