Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #5 Vyskeř - Příhrazy
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Vojtěch Vacek #35
WINEHOUSE.CZ
29:11
2.
Karel Valenta #75
Why Not?
30:58
+ 1:47
3.
Šimon Vik Vik #445
SchwarzWald & Partners
31:04
+ 1:53
4.
Martin Hilpert #55
VoCoDe
31:27
+ 2:16
5.
Vladimír Lučan #255
Lampionový průvod
31:29
+ 2:18
6.
Vít Zakouřil #825
UX Fans
32:32
+ 3:21
7.
David Šíma #95
TigiShu
32:32
+ 3:21
8.
Petr Halama #605
250 ostří hoši
32:46
+ 3:35
9.
Daniel Zeman #455
AC GoMango-Högner
33:04
+ 3:53
10.
Adam Viktorin #865
Alfaskvadratým
33:23
+ 4:12
11.
Jan Kovář #125
Skálovka frčí
33:31
+ 4:20
12.
Viktor Wallisch #25
Běžci z pražské lesárny
33:51
+ 4:40
13.
Jiří Morev #935
FAKEER
33:56
+ 4:45
14.
Roman Staněk #575
Gepardi
34:01
+ 4:50
15.
Stanislav Kowalczyk #175
Posádkové velitelství Praha
34:23
+ 5:12
16.
Jakub Vaněk #435
Boleslavští běžci
34:26
+ 5:15
17.
Zuzka Boudová #135
ARO JBC
34:52
+ 5:41
18.
Tereza Tomešková #105
Ženy v běhu
35:04
+ 5:53
19.
Vojtěch Beneš #155
Běžci od Labe
35:11
+ 6:00
20.
Martin Berka #628
Krkonošští čiperové
35:30
+ 6:19
21.
Honza Zatloukal #665
Červeňáci
35:37
+ 6:26
22.
Klára Malíková #145
Adventní běhání
35:43
+ 6:32
23.
Kateřina Čumpelová #535
#ultrafungirls
36:00
+ 6:49
24.
Josef Melichar #755
Výčep Kabelovna
36:20
+ 7:09
25.
Martin Chlad #685
To dáme!
36:25
+ 7:14
26.
Petr Scháněl #245
Hlava koně
36:33
+ 7:22
27.
Petr Koreček #515
Wolfpack
36:36
+ 7:25
28.
Honza Janata #395
PeaceMakers
36:42
+ 7:31
29.
Radka Jedličková #955
cRÁJtour D
36:44
+ 7:33
30.
Klára Dudová #925
#girlsonfire
36:57
+ 7:46
31.
Jaromír Vitásek #945
Green Avengers
37:05
+ 7:54
32.
Lukáš Poskočil #314
Pandamonium
37:12
+ 8:01
33.
Petra Pýchová #45
ForViktorie
37:34
+ 8:23
34.
Karel Doktor #265
Scrambled Legs
37:37
+ 8:26
35.
Jaja Herbst #385
TroskyRun2023
38:01
+ 8:50
36.
Jarda Matonoha #695
SK 24 nejen z Brna
38:08
+ 8:57
37.
Ondřej Kocábek #465
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
38:16
+ 9:05
38.
Ladislav Vlcek #675
ISC forever
38:17
+ 9:06
39.
Miroslav Hodboď #855
Postřižinský kecky
38:19
+ 9:08
40.
Jan Kovačičin #425
Třistadvanáctka
38:30
+ 9:19
41.
Romana Zabořilová #85
Desorientované sokolky
38:34
+ 9:23
42.
Julia Šváchová Vintoniv #485
Pivo a Myslivec II
38:40
+ 9:29
43.
Vojtěch Tomanica #965
Survive
38:50
+ 9:39
44.
Ondřej Klubal #725
NMS Sensemakers
38:53
+ 9:42
45.
Jakub Tkadleček #215
Africa Corps
39:17
+ 10:06
46.
Jiří Skříček #505
Pivo a Myslivec I
39:24
+ 10:13
47.
Petr Beníček #375
Surikaty
39:28
+ 10:17
48.
Jozef Pavol #765
Se RuN aTo
39:30
+ 10:19
49.
Matyáš Pulda #416
Severáci
39:31
+ 10:20
50.
Aleš Nebřenský #595
Team Edovi Srdcaři
39:33
+ 10:22
51.
Markéta Hamanová Čechová #585
Rozběháme Liberec
39:41
+ 10:30
52.
Roman Matyáš #365
IMBARRANA
39:49
+ 10:38
53.
Michaela Szilvásová #845
Amazons Gym & adidas Runners Girls
40:06
+ 10:55
54.
František Kalina #525
Doběhnout a přežít
40:28
+ 11:17
55.
Jakub Drmola #735
Lama team
40:46
+ 11:35
56.
Jaroslav Hofman #115
Lužická střela
40:47
+ 11:36
57.
Robert Haas #635
SYMBIO
40:54
+ 11:43
58.
Václav Bahník #565
Horská Jizerky
41:03
+ 11:52
59.
Veronika Tribučková #655
DRti tým
41:05
+ 11:54
60.
Lukáš Lata #885
IT běžci
41:36
+ 12:25
61.
Petr Hývnar #976
LAST MINUTE
41:46
+ 12:35
62.
Pavla Kalousková #65
Běžci z Ráje
41:56
+ 12:45
63.
Dagmar Hvězdová #335
Natrénujuzítra
42:01
+ 12:50
64.
Martin Vaněk #715
Kominíci EMI-TEST
42:02
+ 12:51
65.
Jan Svoboda #646
My to zase sestavíme!!
42:10
+ 12:59
66.
Jindra Horáková #285
Bludné Střely
42:13
+ 13:02
67.
Pavel Žežule #915
UHNI.!
42:15
+ 13:04
68.
Kristýna Mikulová #305
Zážitky ryzí z extrémních krizí
42:33
+ 13:22
69.
Vlasta Špírek #785
Zocelení pardálové
42:34
+ 13:23
70.
David Holík #745
STG Mladá Boleslav
42:42
+ 13:31
71.
Katka Burešová #495
Nessi girls na cestách ))
42:52
+ 13:41
72.
Iva Kusá #225
Sněženky
43:19
+ 14:08
73.
Jaroslav Havlena #905
Myš Maž
43:23
+ 14:12
74.
Gabriela Tausig #895
cRÁJtour F
43:25
+ 14:14
75.
Martina Kuntová #795
Blacks' Gang
43:26
+ 14:15
76.
Katarina Jaškova #615
Edovi Srdcaři - Survival Edition
43:38
+ 14:27
77.
Zuzana Hasnedlová #475
Zabijačka
43:50
+ 14:39
78.
Zdeněk Bičík #15
Město Turnov
44:24
+ 15:13
79.
Zuzana Ševelová #875
Na Paničky
44:39
+ 15:28
80.
Heny Bohuslav #815
R2
44:48
+ 15:37
81.
Ondřej Malina #185
42. oddíl skautů Turnov
44:50
+ 15:39
82.
Jana Mentusová #805
Vlajem za psem 2.0
45:11
+ 16:00
83.
Magdaléna Weinertová #705
Vlajem za psem (1)
45:13
+ 16:02
84.
Pavlína Doktorová #205
Dámská jízda Tigi-shu
45:34
+ 16:23
85.
Hana Matthissen #195
Běžci z Polabí
45:41
+ 16:30
86.
Petra Pravencová #235
…když nemůžeš, tak sypeeej!
46:25
+ 17:14
87.
Markéta Veselá #835
Zlatý prciny
46:40
+ 17:29
88.
Michal Panocha #325
Barbaroi
46:46
+ 17:35
89.
Alena Golčiterová #545
WannabeRunners
46:50
+ 17:39
90.
Tomáš Sábl #345
AK/BK Semily
47:37
+ 18:26
91.
Drahomíra-(Dádule) Nešetřilová #405
Stará Kovárna
48:10
+ 18:59
92.
Katka Novotná #555
Carpe Diem
48:58
+ 19:47
93.
Terezka Hanáková #275
Terezka a sedm trpaslíků
49:11
+ 20:00
94.
Lenka Neumannová #775
Mladí a neklidní
49:19
+ 20:08
95.
Daniela Ovesná #355
Výběr z bobulí
51:36
+ 22:25
96.
Jana Francová #165
ČETNICKÁ 8
53:11
+ 24:00
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy