Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #19 Koberovy - Semily
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Daniel Kučera #32
WINEHOUSE.CZ
38:53
2.
Roman Svatoš #967
Survive
41:13
+ 2:20
3.
Petr Nenutil #383
TroskyRun2023
43:37
+ 4:44
4.
Štěpán Matějka #721
NMS Sensemakers
43:59
+ 5:06
5.
Jakub Novotný #651
DRti tým
44:00
+ 5:07
6.
Martin Tryzna #821
UX Fans
44:29
+ 5:36
7.
Ondřej Motl #71
Why Not?
45:16
+ 6:23
8.
Pavel Holaj #153
Běžci od Labe
45:24
+ 6:31
9.
František Cais #23
Běžci z pražské lesárny
45:56
+ 7:03
10.
Michal Magada #853
Postřižinský kecky
47:14
+ 8:21
11.
Petr Klicpera #511
Wolfpack
47:23
+ 8:30
12.
Pavel Suchý #118
Lužická střela
47:45
+ 8:52
13.
Martin Pinta #54
VoCoDe
47:59
+ 9:06
14.
Robin Röhrich #142
Adventní běhání
48:35
+ 9:42
15.
Tomáš Burda #744
STG Mladá Boleslav
48:54
+ 10:01
16.
Jakub Siegel #634
SYMBIO
48:55
+ 10:02
17.
Jakub Mates #753
Výčep Kabelovna
48:57
+ 10:04
18.
Pedro de la Buzola #254
Lampionový průvod
49:28
+ 10:35
19.
Jan Konrád #94
TigiShu
49:56
+ 11:03
20.
Marek Modrý #483
Pivo a Myslivec II
50:16
+ 11:23
21.
David Obleser #711
Kominíci EMI-TEST
50:44
+ 11:51
22.
David Chobotský #444
SchwarzWald & Partners
50:46
+ 11:53
23.
Tomáš Lomský #781
Zocelení pardálové
50:49
+ 11:56
24.
Dita Hofreiterová #977
LAST MINUTE
50:57
+ 12:04
25.
Zbyněk Karásek #681
To dáme!
51:10
+ 12:17
26.
Marek Novák #362
IMBARRANA
51:16
+ 12:23
27.
Petr Danko #374
Surikaty
51:17
+ 12:24
28.
Martin Kološ #691
SK 24 nejen z Brna
51:24
+ 12:31
29.
Vít Šibrava #313
Pandamonium
51:48
+ 12:55
30.
Jan Franců #391
PeaceMakers
51:55
+ 13:02
31.
Dalibor Moravec #423
Třistadvanáctka
51:59
+ 13:06
32.
Petr Kubrt #213
Africa Corps
52:13
+ 13:20
33.
Ladislav Šnejdar #411
Severáci
52:49
+ 13:56
34.
Jiří Holý #241
Hlava koně
53:33
+ 14:40
35.
Jakub Sklenka #937
FAKEER
53:53
+ 15:00
36.
Simona Šimůnková #463
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
54:06
+ 15:13
37.
Kateřina Nevřelová #534
#ultrafungirls
54:11
+ 15:18
38.
Zdeňka Melicharová #283
Bludné Střely
54:20
+ 15:27
39.
Petra Nespěšná #841
Amazons Gym & adidas Runners Girls
54:22
+ 15:29
40.
Radka Laryšová #872
Na Paničky
54:45
+ 15:52
41.
Karel Peterka #167
ČETNICKÁ 8
54:48
+ 15:55
42.
Adéla Bódiová #623
Krkonošští čiperové
55:07
+ 16:14
43.
Martin Janoušek #173
Posádkové velitelství Praha
55:18
+ 16:25
44.
Martina Mervová #772
Mladí a neklidní
55:22
+ 16:29
45.
Tomáš Soukup #454
AC GoMango-Högner
55:39
+ 16:46
46.
Michaela Vundererová #103
Ženy v běhu
55:45
+ 16:52
47.
Petra Strouhalová #816
R2
56:02
+ 17:09
48.
Standa Krůžela #234
…když nemůžeš, tak sypeeej!
56:18
+ 17:25
49.
Jirka Čech #564
Horská Jizerky
56:30
+ 17:37
50.
David Sak #674
ISC forever
56:37
+ 17:44
51.
Matyáš Berndt #186
42. oddíl skautů Turnov
56:40
+ 17:47
52.
Jan Kec #503
Pivo a Myslivec I
57:02
+ 18:09
53.
Petra Karbanová #434
Boleslavští běžci
57:10
+ 18:17
54.
Jana Asterová #201
Dámská jízda Tigi-shu
57:32
+ 18:39
55.
Lukáš Koucký #122
Skálovka frčí
57:58
+ 19:05
56.
Bohuslava Ježková #923
#girlsonfire
58:02
+ 19:09
57.
Pavel Janata #912
UHNI.!
58:14
+ 19:21
58.
Adéla Turčová #304
Zážitky ryzí z extrémních krizí
58:16
+ 19:23
59.
Jarda Ryneš #862
Alfaskvadratým
58:59
+ 20:06
60.
Květa Kopecká #942
Green Avengers
59:16
+ 20:23
61.
Petra Fialová #553
Carpe Diem
59:59
+ 21:06
62.
Eva Račáková #341
AK/BK Semily
60:04
+ 21:11
63.
Adam Vaníček #703
Vlajem za psem (1)
60:06
+ 21:13
64.
Pavel Kraják #524
Doběhnout a přežít
60:14
+ 21:21
65.
Zdeněk Ringelhán #43
ForViktorie
60:23
+ 21:30
66.
Roman Lutovský #132
ARO JBC
60:23
+ 21:30
67.
Roman Cigler #472
Zabijačka
60:50
+ 21:57
68.
Josef Zajíček #543
WannabeRunners
60:56
+ 22:03
69.
Petra Tomanová #223
Sněženky
61:02
+ 22:09
70.
Tomáš Jiránek #323
Barbaroi
61:11
+ 22:18
71.
David Krameš #191
Běžci z Polabí
61:49
+ 22:56
72.
Lubomír Týč #571
Gepardi
61:50
+ 22:57
73.
Jan Šedivý #611
Edovi Srdcaři - Survival Edition
62:03
+ 23:10
74.
Kateřina Hájková #334
Natrénujuzítra
62:30
+ 23:37
75.
Lenka Dolejší #83
Desorientované sokolky
62:55
+ 24:02
76.
Iain Fanthorpe #263
Scrambled Legs
63:37
+ 24:44
77.
Jindřich Houžvička #958
cRÁJtour D
63:42
+ 24:49
78.
Petr Kšanda #662
Červeňáci
64:11
+ 25:18
79.
Jana Megelová #593
Team Edovi Srdcaři
64:30
+ 25:37
80.
Markéta Veselá #835
Zlatý prciny
64:34
+ 25:41
81.
Petr Dědeček #402
Stará Kovárna
64:41
+ 25:48
82.
Marek Řehoř #603
250 ostří hoši
64:43
+ 25:50
83.
Katka Hufová #764
Se RuN aTo
64:43
+ 25:50
84.
Simona Vsetickova #644
My to zase sestavíme!!
65:25
+ 26:32
85.
Hana Janošková #64
Běžci z Ráje
65:45
+ 26:52
86.
Iva Cervanová #791
Blacks' Gang
65:57
+ 27:04
87.
Simona Černá #491
Nessi girls na cestách ))
66:58
+ 28:05
88.
Markéta Břízková #586
Rozběháme Liberec
67:05
+ 28:12
89.
Vít Šulc #901
Myš Maž
68:17
+ 29:24
90.
Radim Hocek #353
Výběr z bobulí
69:13
+ 30:20
91.
Kateřina Füllsacková #803
Vlajem za psem 2.0
70:57
+ 32:04
92.
Jáchym Líva #273
Terezka a sedm trpaslíků
71:53
+ 33:00
93.
Jana Svobodová #12
Město Turnov
71:53
+ 33:00
94.
Petr Ulvr #884
IT běžci
73:37
+ 34:44
95.
Marie Dichtlová #732
Lama team
76:04
+ 37:11
96.
Jana Pecinová #893
cRÁJtour F
83:33
+ 44:40
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy