Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #17 Kozákov - Klokočí
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Vojtěch Vacek #35
WINEHOUSE.CZ
30:44
2.
Tomas Pilsky #758
Výčep Kabelovna
33:24
+ 2:40
3.
Tomáš Fabián #76
Why Not?
33:30
+ 2:46
4.
Lukáš Zradička #852
Postřižinský kecky
34:44
+ 4:00
5.
Patrik Roštík #481
Pivo a Myslivec II
34:46
+ 4:02
6.
Marek Halamka #181
42. oddíl skautů Turnov
35:58
+ 5:14
7.
Nataša Hnátková #873
Na Paničky
36:00
+ 5:16
8.
Michal Almasy #861
Alfaskvadratým
36:27
+ 5:43
9.
Vladimír Kára #152
Běžci od Labe
36:42
+ 5:58
10.
Jan Bunganič #502
Pivo a Myslivec I
37:03
+ 6:19
11.
Lukáš Poskočil #314
Pandamonium
37:24
+ 6:40
12.
Petr Baláš #452
AC GoMango-Högner
37:26
+ 6:42
13.
Alexandr Kašík #21
Běžci z pražské lesárny
37:34
+ 6:50
14.
Petr Bosák #822
UX Fans
37:41
+ 6:57
15.
Jaroslav Hofman #115
Lužická střela
38:19
+ 7:35
16.
Martin Líbal #143
Adventní běhání
38:31
+ 7:47
17.
Petr Soukup #53
VoCoDe
38:32
+ 7:48
18.
Jiří Švarc #441
SchwarzWald & Partners
39:01
+ 8:17
19.
Petr Horák #513
Wolfpack
39:12
+ 8:28
20.
Lenka Kazdová #252
Lampionový průvod
39:16
+ 8:32
21.
Pavel Milata #631
SYMBIO
39:45
+ 9:01
22.
Martin Molnár #794
Blacks' Gang
39:59
+ 9:15
23.
Vlastimil Habl #902
Myš Maž
40:02
+ 9:18
24.
Lída Hájková #622
Krkonošští čiperové
40:15
+ 9:31
25.
Kateřina Blatoňová #394
PeaceMakers
40:29
+ 9:45
26.
Ruby Mizon #464
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
40:32
+ 9:48
27.
Simona Dvořáková #911
UHNI.!
40:41
+ 9:57
28.
Andrea Sekerová #431
Boleslavští běžci
40:47
+ 10:03
29.
Adam Protivanský #523
Doběhnout a přežít
41:01
+ 10:17
30.
Martin Übelacker #271
Terezka a sedm trpaslíků
41:05
+ 10:21
31.
Filip Jasek #233
…když nemůžeš, tak sypeeej!
41:25
+ 10:41
32.
Jan Zapletal #682
To dáme!
41:31
+ 10:47
33.
Radka Ševčíková #222
Sněženky
41:40
+ 10:56
34.
Vojtěch Tomanica #965
Survive
42:05
+ 11:21
35.
Dana Všetíčková #594
Team Edovi Srdcaři
42:12
+ 11:28
36.
Jarda Matonoha #695
SK 24 nejen z Brna
42:15
+ 11:31
37.
Hana Táborská #551
Carpe Diem
42:16
+ 11:32
38.
Standa Poddaný #41
ForViktorie
42:18
+ 11:34
39.
David Praus #364
IMBARRANA
42:19
+ 11:35
40.
Natálie Škábová #702
Vlajem za psem (1)
42:27
+ 11:43
41.
Jakub Zaspal #322
Barbaroi
42:49
+ 12:05
42.
Eoin Hanley #973
LAST MINUTE
42:50
+ 12:06
43.
Světlana Cunningham #81
Desorientované sokolky
43:04
+ 12:20
44.
Michal Loukota #124
Skálovka frčí
43:05
+ 12:21
45.
Otakar Kouba #92
TigiShu
43:16
+ 12:32
46.
Jakub Absolon #421
Třistadvanáctka
43:22
+ 12:38
47.
Aleš Skipala #214
Africa Corps
43:32
+ 12:48
48.
Michaela Szilvásová #845
Amazons Gym & adidas Runners Girls
43:34
+ 12:50
49.
Stefaan Wieme #404
Stará Kovárna
44:16
+ 13:32
50.
Jiří Smetana #601
250 ostří hoši
44:21
+ 13:37
51.
David Korel #172
Posádkové velitelství Praha
44:22
+ 13:38
52.
Vojtěch Miller #891
cRÁJtour F
44:34
+ 13:50
53.
Zuzana Piskáčková #833
Zlatý prciny
44:42
+ 13:58
54.
Filip Mikulec #381
TroskyRun2023
45:19
+ 14:35
55.
Patrik Hospodka #412
Severáci
45:26
+ 14:42
56.
Martina Klimentová #192
Běžci z Polabí
45:53
+ 15:09
57.
Michaela Žáková #922
#girlsonfire
45:59
+ 15:15
58.
Markéta Pláteníková #761
Se RuN aTo
46:30
+ 15:46
59.
Michal Šablatura #673
ISC forever
46:35
+ 15:51
60.
Zuzana Hanyková #102
Ženy v běhu
46:37
+ 15:53
61.
Václav Palacký #302
Zážitky ryzí z extrémních krizí
46:39
+ 15:55
62.
Lucie Hlínová #376
Surikaty
46:40
+ 15:56
63.
Martin Bartoň #562
Horská Jizerky
47:02
+ 16:18
64.
Tomáš Sábl #345
AK/BK Semily
47:08
+ 16:24
65.
Ondřej Malý #771
Mladí a neklidní
47:12
+ 16:28
66.
Heny Bohuslav #815
R2
47:19
+ 16:35
67.
Richard Hogg #261
Scrambled Legs
47:27
+ 16:43
68.
Denisa Füllsacková #802
Vlajem za psem 2.0
47:27
+ 16:43
69.
Martina Kůtková #542
WannabeRunners
47:33
+ 16:49
70.
Petr Němeček #642
My to zase sestavíme!!
47:40
+ 16:56
71.
Monika Hnídková #332
Natrénujuzítra
48:10
+ 17:26
72.
Jakub Žatečka #713
Kominíci EMI-TEST
48:16
+ 17:32
73.
Eva Kubalová #782
Zocelení pardálové
48:19
+ 17:35
74.
Milada Volná #572
Gepardi
48:21
+ 17:37
75.
Gabča Konečná #663
Červeňáci
49:28
+ 18:44
76.
Lucie Benetková #352
Výběr z bobulí
50:17
+ 19:33
77.
Martina Novotná #476
Zabijačka
50:23
+ 19:39
78.
Zdeněk Bičík #15
Město Turnov
50:26
+ 19:42
79.
Jakub Eliáš #242
Hlava koně
50:31
+ 19:47
80.
Naďka Šugová #531
#ultrafungirls
50:53
+ 20:09
81.
Monča Klimentová #653
DRti tým
51:17
+ 20:33
82.
Dana Mrskočová #282
Bludné Střely
51:20
+ 20:36
83.
Helena Budská #202
Dámská jízda Tigi-shu
51:32
+ 20:48
84.
David Semerák #131
ARO JBC
51:35
+ 20:51
85.
Barbora Neprašová #581
Rozběháme Liberec
52:38
+ 21:54
86.
Klára Šťastná #734
Lama team
53:25
+ 22:41
87.
Ondřej Koťátko #63
Běžci z Ráje
53:27
+ 22:43
88.
Petr Štěpánek #881
IT běžci
53:55
+ 23:11
89.
Vlasta Mocová #952
cRÁJtour D
54:08
+ 23:24
90.
Monika Weisová #493
Nessi girls na cestách ))
54:18
+ 23:34
91.
Jana Francová #165
ČETNICKÁ 8
54:53
+ 24:09
92.
Lída Kuráková #742
STG Mladá Boleslav
57:46
+ 27:02
93.
Jiří Kocián #944
Green Avengers
58:49
+ 28:05
94.
Lucie Režná #722
NMS Sensemakers
67:06
+ 36:22
95.
Ivo Hotový #938
FAKEER
75:36
+ 44:52
96.
Roman Demko #613
Edovi Srdcaři - Survival Edition
92:33
+ 61:49
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy