Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #4 Vyskeř - Vyskeř
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jan Vaníček #74
Why Not?
46:09
2.
Petr Švácha #484
Pivo a Myslivec II
46:45
+ 0:36
3.
Jakub Exner #34
WINEHOUSE.CZ
46:56
+ 0:47
4.
Milan Kohout #964
Survive
47:09
+ 1:00
5.
Matouš Hušek #654
DRti tým
48:13
+ 2:04
6.
Jiří Charvát #934
FAKEER
48:25
+ 2:16
7.
Martin Jirásek #724
NMS Sensemakers
48:45
+ 2:36
8.
Pavel Červenka #344
AK/BK Semily
48:47
+ 2:38
9.
Petra Vavříková #844
Amazons Gym & adidas Runners Girls
50:22
+ 4:13
10.
Tomáš Valoušek #824
UX Fans
50:27
+ 4:18
11.
Jakub Král Král #624
Krkonošští čiperové
50:44
+ 4:35
12.
Pavel Krejčí #154
Běžci od Labe
51:06
+ 4:57
13.
Petr Táborský #315
Pandamonium
51:29
+ 5:20
14.
Jan Bárta #184
42. oddíl skautů Turnov
52:09
+ 6:00
15.
Pavel Vichera #854
Postřižinský kecky
52:58
+ 6:49
16.
Honza Kolorz #864
Alfaskvadratým
53:35
+ 7:26
17.
Petr Horodysky #894
cRÁJtour F
53:46
+ 7:37
18.
Miroslav Hvozdovič #174
Posádkové velitelství Praha
53:49
+ 7:40
19.
Tomáš Burda #744
STG Mladá Boleslav
53:50
+ 7:41
20.
Jan Kůla #514
Wolfpack
54:09
+ 8:00
21.
Josef Michna #24
Běžci z pražské lesárny
54:12
+ 8:03
22.
Jana Burešová #44
ForViktorie
54:18
+ 8:09
23.
Jan Kusák #574
Gepardi
54:26
+ 8:17
24.
Martin Pinta #54
VoCoDe
54:34
+ 8:25
25.
Dita Hofreiterová #977
LAST MINUTE
54:46
+ 8:37
26.
Lenka Bubeníková #704
Vlajem za psem (1)
55:03
+ 8:54
27.
Petr Holec #274
Terezka a sedm trpaslíků
55:08
+ 8:59
28.
Vojtěch Vítek #194
Běžci z Polabí
55:12
+ 9:03
29.
Míša Valdová #284
Bludné Střely
55:15
+ 9:06
30.
Mates Vrba #424
Třistadvanáctka
55:16
+ 9:07
31.
Martin Haman #584
Rozběháme Liberec
55:27
+ 9:18
32.
Martin Nedvídek #114
Lužická střela
55:30
+ 9:21
33.
Adam Mezenský #264
Scrambled Legs
55:33
+ 9:24
34.
Ondřej Petružálek #474
Zabijačka
55:41
+ 9:32
35.
Daniel Strnad #164
ČETNICKÁ 8
55:41
+ 9:32
36.
Jakub Siegel #634
SYMBIO
55:54
+ 9:45
37.
Pedro de la Buzola #254
Lampionový průvod
55:56
+ 9:47
38.
David Chobotský #444
SchwarzWald & Partners
56:01
+ 9:52
39.
Jan Konrád #94
TigiShu
56:02
+ 9:53
40.
Jindřich Ilčík #784
Zocelení pardálové
56:13
+ 10:04
41.
Ladislav Šnejdar #411
Severáci
56:23
+ 10:14
42.
Linda Nora Šwarzová #814
R2
57:07
+ 10:58
43.
Martin Molnár #794
Blacks' Gang
57:15
+ 11:06
44.
Ruby Mizon #464
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
57:17
+ 11:08
45.
David Malina #684
To dáme!
57:47
+ 11:38
46.
Petr Danko #374
Surikaty
57:57
+ 11:48
47.
Jirka Čech #564
Horská Jizerky
58:10
+ 12:01
48.
Antonín Fajstavr #954
cRÁJtour D
58:12
+ 12:03
49.
Petra Karbanová #434
Boleslavští běžci
58:30
+ 12:21
50.
Miron Ilinčev #694
SK 24 nejen z Brna
58:30
+ 12:21
51.
Stefaan Wieme #404
Stará Kovárna
58:52
+ 12:43
52.
David Plevka #504
Pivo a Myslivec I
58:56
+ 12:47
53.
Kateřina Blatoňová #394
PeaceMakers
59:35
+ 13:26
54.
Standa Krůžela #234
…když nemůžeš, tak sypeeej!
60:08
+ 13:59
55.
Vojtěch Láska #144
Adventní běhání
60:09
+ 14:00
56.
Lucia Poláková #614
Edovi Srdcaři - Survival Edition
60:33
+ 14:24
57.
Michal Loukota #124
Skálovka frčí
61:02
+ 14:53
58.
David Praus #364
IMBARRANA
61:16
+ 15:07
59.
Adéla Turčová #304
Zážitky ryzí z extrémních krizí
61:21
+ 15:12
60.
Míša Vinšová #914
UHNI.!
61:24
+ 15:15
61.
Milada Svobodová #104
Ženy v běhu
61:50
+ 15:41
62.
Kateřina Nevřelová #534
#ultrafungirls
61:54
+ 15:45
63.
Radek Primásek #904
Myš Maž
61:57
+ 15:48
64.
Renata Ženíšková #204
Dámská jízda Tigi-shu
62:14
+ 16:05
65.
David Sak #674
ISC forever
62:20
+ 16:11
66.
Michal Kvasnička #752
Výčep Kabelovna
62:23
+ 16:14
67.
Jiří Kornel #834
Zlatý prciny
62:25
+ 16:16
68.
KATERINA POLREICHOVÁ #774
Mladí a neklidní
62:28
+ 16:19
69.
František Jareš #544
WannabeRunners
62:36
+ 16:27
70.
Pavel Sluka #804
Vlajem za psem 2.0
62:49
+ 16:40
71.
Linda Siedemová #943
Green Avengers
63:19
+ 17:10
72.
Dana Všetíčková #594
Team Edovi Srdcaři
63:34
+ 17:25
73.
Aleš Skipala #214
Africa Corps
63:59
+ 17:50
74.
František Kolátor #244
Hlava koně
64:10
+ 18:01
75.
Tomáš Soukup #454
AC GoMango-Högner
64:10
+ 18:01
76.
Tomáš Hocke #14
Město Turnov
64:18
+ 18:09
77.
Jiří Škraněk #714
Kominíci EMI-TEST
64:21
+ 18:12
78.
Jiří Sýkora #134
ARO JBC
64:21
+ 18:12
79.
Dana Winkelhőferová #664
Červeňáci
64:51
+ 18:42
80.
Jakub Fencl #324
Barbaroi
65:01
+ 18:52
81.
Iva Silnicová #354
Výběr z bobulí
65:12
+ 19:03
82.
Pavel Kraják #524
Doběhnout a přežít
66:23
+ 20:14
83.
Jana Kosařová #384
TroskyRun2023
66:41
+ 20:32
84.
Ondra #554
Carpe Diem
66:53
+ 20:44
85.
Jiřina Pintová #84
Desorientované sokolky
66:53
+ 20:44
86.
Anna Dobrovská #494
Nessi girls na cestách ))
67:10
+ 21:01
87.
Alena Vogelová #927
#girlsonfire
67:12
+ 21:03
88.
Pavel Koběrský #604
250 ostří hoši
67:43
+ 21:34
89.
Helena Kanócz #224
Sněženky
68:50
+ 22:41
90.
Kateřina Hájková #334
Natrénujuzítra
69:34
+ 23:25
91.
Lucie Blaschkeová #874
Na Paničky
70:44
+ 24:35
92.
Hana Janošková #64
Běžci z Ráje
70:59
+ 24:50
93.
Simona Vsetickova #644
My to zase sestavíme!!
71:12
+ 25:03
94.
Katka Hufová #764
Se RuN aTo
71:48
+ 25:39
95.
Klára Šťastná #734
Lama team
76:25
+ 30:16
96.
Petr Ulvr #884
IT běžci
76:51
+ 30:42
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy