Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #7 Dneboh - Branžež
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jaroslav Singh #77
Why Not?
34:29
2.
Roman Svatoš #967
Survive
35:20
+ 0:51
3.
Václav Slípka #37
WINEHOUSE.CZ
35:38
+ 1:09
4.
Tomáš Jančovič #597
Team Edovi Srdcaři
35:57
+ 1:28
5.
Petr Zimola #466
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
36:25
+ 1:56
6.
Petr Losman #257
Lampionový průvod
36:46
+ 2:17
7.
Marek Polák #317
Pandamonium
37:35
+ 3:06
8.
Dominik Adam #187
42. oddíl skautů Turnov
37:48
+ 3:19
9.
Jiří Malý #857
Postřižinský kecky
38:05
+ 3:36
10.
Arnošt Haufert #117
Lužická střela
38:07
+ 3:38
11.
Milan Hricko #837
Zlatý prciny
38:15
+ 3:46
12.
Martin Holec #397
PeaceMakers
38:25
+ 3:56
13.
Hynek Bittner #337
Natrénujuzítra
38:36
+ 4:07
14.
Honza Malina #57
VoCoDe
38:57
+ 4:28
15.
Václav Chadim #687
To dáme!
39:04
+ 4:35
16.
Ondřej Knébl #127
Skálovka frčí
39:04
+ 4:35
17.
Kryštof Bogar #827
UX Fans
39:05
+ 4:36
18.
Tomáš Drábek #447
SchwarzWald & Partners
39:19
+ 4:50
19.
Václav Zikán #367
IMBARRANA
39:46
+ 5:17
20.
Tomáš Susekár #427
Třistadvanáctka
39:55
+ 5:26
21.
Ondřej Brada #157
Běžci od Labe
40:19
+ 5:50
22.
Michal Roštejnský #897
cRÁJtour F
40:20
+ 5:51
23.
Michal Špak #867
Alfaskvadratým
40:22
+ 5:53
24.
Marek Duchoslav #517
Wolfpack
40:26
+ 5:57
25.
Jarda Balatka #677
ISC forever
40:32
+ 6:03
26.
Martin Simon #457
AC GoMango-Högner
41:01
+ 6:32
27.
Václav Severa #417
Severáci
41:11
+ 6:42
28.
Michal Laušman #907
Myš Maž
41:14
+ 6:45
29.
Tomáš Švarc #807
Vlajem za psem 2.0
41:23
+ 6:54
30.
Kamil Štěpánek #787
Zocelení pardálové
41:29
+ 7:00
31.
Jan Semerádt #567
Horská Jizerky
41:45
+ 7:16
32.
Lubos Herbst #387
TroskyRun2023
41:51
+ 7:22
33.
Miroslav Vodráško #637
SYMBIO
42:01
+ 7:32
34.
Josef Vopička #757
Výčep Kabelovna
42:06
+ 7:37
35.
Lukáš Kábrt #277
Terezka a sedm trpaslíků
42:25
+ 7:56
36.
Petr Chlubna #727
NMS Sensemakers
42:25
+ 7:56
37.
Štěpán Vršťala #507
Pivo a Myslivec I
42:35
+ 8:06
38.
Prokop Homola #547
WannabeRunners
42:44
+ 8:15
39.
Petr Špernoga #887
IT běžci
42:44
+ 8:15
40.
Jakub Mutina #137
ARO JBC
43:01
+ 8:32
41.
Ondřej Fikrle #67
Běžci z Ráje
43:02
+ 8:33
42.
Tomáš Nosek #717
Kominíci EMI-TEST
43:47
+ 9:18
43.
Eliška Náměstková #27
Běžci z pražské lesárny
44:04
+ 9:35
44.
Vendula Kelbichova #817
R2
44:09
+ 9:40
45.
David Březina #577
Gepardi
44:10
+ 9:41
46.
Radek Kotlaba #437
Boleslavští běžci
44:14
+ 9:45
47.
Zdeněk Velička #607
250 ostří hoši
44:15
+ 9:46
48.
Jan Landa #487
Pivo a Myslivec II
44:16
+ 9:47
49.
Halka Kočí #877
Na Paničky
44:21
+ 9:52
50.
Tomáš Vacek #657
DRti tým
44:26
+ 9:57
51.
Jiří Zatloukal #667
Červeňáci
44:28
+ 9:59
52.
Martin Guňka #377
Surikaty
44:29
+ 10:00
53.
Dáša Kynčlová #287
Bludné Střely
44:30
+ 10:01
54.
Miroslav Hofbauer #767
Se RuN aTo
44:33
+ 10:04
55.
Darina Krausová #227
Sněženky
44:47
+ 10:18
56.
Michael Abrhám #647
My to zase sestavíme!!
44:54
+ 10:25
57.
Petr Krutký #237
…když nemůžeš, tak sypeeej!
44:55
+ 10:26
58.
Lenka Skrbková #87
Desorientované sokolky
44:55
+ 10:26
59.
Václav Tichý #327
Barbaroi
45:05
+ 10:36
60.
Pavlína Bulguri #737
Lama team
45:07
+ 10:38
61.
Pavel Novotný #917
UHNI.!
45:57
+ 11:28
62.
Soňa Klikarová #347
AK/BK Semily
46:04
+ 11:35
63.
Tomáš Kolář #97
TigiShu
46:20
+ 11:51
64.
Monika Žandová #307
Zážitky ryzí z extrémních krizí
46:22
+ 11:53
65.
Jakub Strasser #217
Africa Corps
46:28
+ 11:59
66.
Lukáš Urban #707
Vlajem za psem (1)
46:33
+ 12:04
67.
Jakub Sklenka #937
FAKEER
46:36
+ 12:07
68.
Tomáš Juříček #47
ForViktorie
46:42
+ 12:13
69.
Tomáš Bašarin #177
Posádkové velitelství Praha
46:44
+ 12:15
70.
Marek Novotný #557
Carpe Diem
46:56
+ 12:27
71.
Lenka Korcová #497
Nessi girls na cestách ))
47:19
+ 12:50
72.
Jáchym Kubeček #407
Stará Kovárna
47:31
+ 13:02
73.
Bára Müllerová #847
Amazons Gym & adidas Runners Girls
47:42
+ 13:13
74.
Lukáš Kučera #947
Green Avengers
47:49
+ 13:20
75.
Lucie Paloušová #957
cRÁJtour D
47:54
+ 13:25
76.
Radovan Slovák #477
Zabijačka
48:23
+ 13:54
77.
Pavel Nídr #197
Běžci z Polabí
48:40
+ 14:11
78.
Jiří Balák #247
Hlava koně
49:37
+ 15:08
79.
Martin Scheuch #267
Scrambled Legs
49:57
+ 15:28
80.
Karel Peterka #167
ČETNICKÁ 8
49:59
+ 15:30
81.
Ondra Hlavička #617
Edovi Srdcaři - Survival Edition
50:18
+ 15:49
82.
Láďa Hezoučký #147
Adventní běhání
50:36
+ 16:07
83.
Kateřina Uhlíková #975
LAST MINUTE
50:51
+ 16:22
84.
Tomáš Busek #357
Výběr z bobulí
51:12
+ 16:43
85.
Bára Tunklová #107
Ženy v běhu
51:41
+ 17:12
86.
Milan Běloboubek #747
STG Mladá Boleslav
52:07
+ 17:38
87.
Martin Šerák #697
SK 24 nejen z Brna
52:37
+ 18:08
88.
Klára Hrbáčková #207
Dámská jízda Tigi-shu
53:31
+ 19:02
89.
Jíťa Meierová #17
Město Turnov
53:34
+ 19:05
90.
Pavel Řezníček #527
Doběhnout a přežít
54:13
+ 19:44
91.
Lucie Frühaufová #537
#ultrafungirls
54:40
+ 20:11
92.
Veronika Kupcová #777
Mladí a neklidní
54:56
+ 20:27
93.
Jana Poloková #924
#girlsonfire
55:21
+ 20:52
94.
Jan Tománek #587
Rozběháme Liberec
59:37
+ 25:08
95.
Michaela Randáková #797
Blacks' Gang
60:20
+ 25:51
96.
Radim Berka #627
Krkonošští čiperové
24:35:06
+ 24:00:37
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy