Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #8 Branžež - Kněžmost
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
David Vaněk #38
WINEHOUSE.CZ
40:11
2.
Pavel Dymák #458
AC GoMango-Högner
40:39
+ 0:28
3.
Ondřej Petr #78
Why Not?
41:17
+ 1:06
4.
Miloslav Pohl #858
Postřižinský kecky
41:38
+ 1:27
5.
Petr Knop #428
Třistadvanáctka
41:49
+ 1:38
6.
Jirka Pyšek #138
ARO JBC
42:03
+ 1:52
7.
Jan Schulhof #828
UX Fans
42:17
+ 2:06
8.
Honza Halama #608
250 ostří hoši
43:02
+ 2:51
9.
Jaroslav Severa #418
Severáci
43:47
+ 3:36
10.
Jiří Rásocha #518
Wolfpack
44:18
+ 4:07
11.
Tomas Pilsky #758
Výčep Kabelovna
44:37
+ 4:26
12.
Jan Friček #448
SchwarzWald & Partners
44:45
+ 4:34
13.
Martin Daněk #508
Pivo a Myslivec I
44:55
+ 4:44
14.
Petr Lajtkep #968
Survive
44:59
+ 4:48
15.
Jan Došek #158
Běžci od Labe
45:10
+ 4:59
16.
Péťa Rybníček #578
Gepardi
45:29
+ 5:18
17.
Honza Mikula #58
VoCoDe
45:31
+ 5:20
18.
Tomáš Thoř #908
Myš Maž
45:46
+ 5:35
19.
Honza Kuták #638
SYMBIO
45:56
+ 5:45
20.
Jan Šaník #398
PeaceMakers
46:08
+ 5:57
21.
Michaela Pušová #88
Desorientované sokolky
46:15
+ 6:04
22.
Ondřej Jerhot #98
TigiShu
46:28
+ 6:17
23.
Martin Barna #468
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
46:28
+ 6:17
24.
Michal Tůma #868
Alfaskvadratým
46:47
+ 6:36
25.
Tomáš Novák #248
Hlava koně
46:49
+ 6:38
26.
Martin Hanus #28
Běžci z pražské lesárny
47:08
+ 6:57
27.
Luděk Šimeček #918
UHNI.!
47:30
+ 7:19
28.
Tomáš Hrnčíř #698
SK 24 nejen z Brna
47:37
+ 7:26
29.
Markéta Formánková #318
Pandamonium
48:09
+ 7:58
30.
Petr Bartko #408
Stará Kovárna
48:09
+ 7:58
31.
Petr Zvěřina #258
Lampionový průvod
48:10
+ 7:59
32.
Tomáš Zimák #768
Se RuN aTo
48:25
+ 8:14
33.
Petr Stachel #778
Mladí a neklidní
48:36
+ 8:25
34.
Aleš Vitásek #748
STG Mladá Boleslav
48:38
+ 8:27
35.
Dalibor Jandík #128
Skálovka frčí
49:19
+ 9:08
36.
Petr Horsky #278
Terezka a sedm trpaslíků
49:30
+ 9:19
37.
Kateřina Šebestová #878
Na Paničky
49:53
+ 9:42
38.
Jarda Bureš #668
Červeňáci
49:54
+ 9:43
39.
Adam Račák #348
AK/BK Semily
50:14
+ 10:03
40.
Maria Rušinová #818
R2
50:15
+ 10:04
41.
Honza Veselý #838
Zlatý prciny
50:22
+ 10:11
42.
Lukáš Pešta #68
Běžci z Ráje
50:28
+ 10:17
43.
Jiří Jager #388
TroskyRun2023
51:22
+ 11:11
44.
Jan Krejsa #338
Natrénujuzítra
51:32
+ 11:21
45.
Pavel Suchý #118
Lužická střela
51:54
+ 11:43
46.
Tyler LULICH #678
ISC forever
52:15
+ 12:04
47.
Tomáš Liška #218
Africa Corps
52:33
+ 12:22
48.
Jiří Mentus #808
Vlajem za psem 2.0
52:34
+ 12:23
49.
Andrea Čalfová #148
Adventní běhání
52:39
+ 12:28
50.
Martin Bílek #658
DRti tým
52:45
+ 12:34
51.
Markéta Krejzlová #648
My to zase sestavíme!!
52:52
+ 12:41
52.
Ivan Martin #308
Zážitky ryzí z extrémních krizí
53:14
+ 13:03
53.
Bohdan Hofreiter #978
LAST MINUTE
53:21
+ 13:10
54.
Vláďa Klíma #618
Edovi Srdcaři - Survival Edition
54:02
+ 13:51
55.
Renáta Pokorná #208
Dámská jízda Tigi-shu
54:04
+ 13:53
56.
Jiří Měkyna #18
Město Turnov
54:26
+ 14:15
57.
Michal Turek #528
Doběhnout a přežít
54:32
+ 14:21
58.
Vojta Sedmidubsky #688
To dáme!
54:48
+ 14:37
59.
Ivo Hotový #938
FAKEER
54:49
+ 14:38
60.
Marian Bačák #238
…když nemůžeš, tak sypeeej!
55:07
+ 14:56
61.
Jiří Kašpárek #48
ForViktorie
55:17
+ 15:06
62.
Pavel Brejška #198
Běžci z Polabí
55:21
+ 15:10
63.
Štěpán Mach #368
IMBARRANA
55:22
+ 15:11
64.
Michal Ullmann #328
Barbaroi
55:23
+ 15:12
65.
Dana Kobzáňová #228
Sněženky
55:24
+ 15:13
66.
Dalibor Kolář #438
Boleslavští běžci
55:38
+ 15:27
67.
Tomáš Brouček #178
Posádkové velitelství Praha
56:07
+ 15:56
68.
Martin Berka #628
Krkonošští čiperové
56:10
+ 15:59
69.
Petr Kuře #718
Kominíci EMI-TEST
56:24
+ 16:13
70.
Táňa Metelková #288
Bludné Střely
56:40
+ 16:29
71.
Jan Faltus #708
Vlajem za psem (1)
56:41
+ 16:30
72.
Jan Stolz #358
Výběr z bobulí
56:44
+ 16:33
73.
Martin Vašák #798
Blacks' Gang
57:06
+ 16:55
74.
Lukáš Rejha #548
WannabeRunners
57:06
+ 16:55
75.
Veronika Počtová #538
#ultrafungirls
58:09
+ 17:58
76.
Jiří Pařízek #898
cRÁJtour F
58:14
+ 18:03
77.
Jan Lederer #488
Pivo a Myslivec II
58:15
+ 18:04
78.
Jana Vrzalová #598
Team Edovi Srdcaři
58:20
+ 18:09
79.
Vojtěch Nejezchleb #188
42. oddíl skautů Turnov
58:28
+ 18:17
80.
Tomáš Krutský #568
Horská Jizerky
58:41
+ 18:30
81.
Stanislava Padrůňková #108
Ženy v běhu
58:44
+ 18:33
82.
Klára Márová #848
Amazons Gym & adidas Runners Girls
58:54
+ 18:43
83.
Jana Kopencová #928
#girlsonfire
58:54
+ 18:43
84.
Vít Höfer #888
IT běžci
58:55
+ 18:44
85.
Jiří Lošťák #378
Surikaty
59:09
+ 18:58
86.
Petr Hamáček #168
ČETNICKÁ 8
59:10
+ 18:59
87.
Tereza Hanžlová #788
Zocelení pardálové
59:11
+ 19:00
88.
Vladimír Mlázovský #728
NMS Sensemakers
59:11
+ 19:00
89.
Petr Kirchner #478
Zabijačka
59:21
+ 19:10
90.
Martin Dohnal #558
Carpe Diem
60:04
+ 19:53
91.
Jindřich Houžvička #958
cRÁJtour D
61:03
+ 20:52
92.
Adam Preissler #268
Scrambled Legs
61:35
+ 21:24
93.
Olga Maturová #588
Rozběháme Liberec
61:51
+ 21:40
94.
Miroslav Čermák #738
Lama team
62:20
+ 22:09
95.
Ľubica Rondošová #948
Green Avengers
76:48
+ 36:37
96.
Eva Berná #498
Nessi girls na cestách ))
77:06
+ 36:55
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy