Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #23 Turnov - Sedmihorky
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
David Vaněk #38
WINEHOUSE.CZ
58:28
2.
Jakub Gräf #826
UX Fans
60:40
+ 2:12
3.
Pavel Dymák #458
AC GoMango-Högner
62:12
+ 3:44
4.
Petr Švácha #484
Pivo a Myslivec II
62:37
+ 4:09
5.
Petr Zimola #466
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
62:48
+ 4:20
6.
Hynek Bittner #337
Natrénujuzítra
62:52
+ 4:24
7.
Jan Došek #158
Běžci od Labe
62:59
+ 4:31
8.
Tomáš Jančovič #597
Team Edovi Srdcaři
63:12
+ 4:44
9.
Daniel Matocha #396
PeaceMakers
63:26
+ 4:58
10.
Martin Baier #961
Survive
63:28
+ 5:00
11.
Karel Valenta #75
Why Not?
64:33
+ 6:05
12.
Adam Viktorin #865
Alfaskvadratým
64:34
+ 6:06
13.
Vladimír Lučan #255
Lampionový průvod
64:40
+ 6:12
14.
Šimon Vik Vik #445
SchwarzWald & Partners
64:49
+ 6:21
15.
Josef Sádlo #856
Postřižinský kecky
65:45
+ 7:17
16.
Václav Zikán #367
IMBARRANA
66:58
+ 8:30
17.
Michal Roštejnský #897
cRÁJtour F
67:16
+ 8:48
18.
Táňa Metelková #288
Bludné Střely
67:16
+ 8:48
19.
Martin Hilpert #55
VoCoDe
67:28
+ 9:00
20.
Pavel Červenka #344
AK/BK Semily
69:03
+ 10:35
21.
Tomáš Novák #248
Hlava koně
69:22
+ 10:54
22.
Lubos Herbst #387
TroskyRun2023
69:32
+ 11:04
23.
Milan Hricko #837
Zlatý prciny
69:50
+ 11:22
24.
Petr Táborský #315
Pandamonium
69:56
+ 11:28
25.
Ondřej Malík #146
Adventní běhání
70:41
+ 12:13
26.
Honza Kuták #638
SYMBIO
70:47
+ 12:19
27.
Ondřej Knébl #127
Skálovka frčí
71:47
+ 13:19
28.
Martin Šerák #697
SK 24 nejen z Brna
72:33
+ 14:05
29.
Stanislav Kowalczyk #175
Posádkové velitelství Praha
72:38
+ 14:10
30.
Kateřina Čumpelová #535
#ultrafungirls
72:42
+ 14:14
31.
Zdeněk Vrána #561
Horská Jizerky
72:53
+ 14:25
32.
Roman Rudolf #716
Kominíci EMI-TEST
73:24
+ 14:56
33.
Tomáš Polák #116
Lužická střela
73:26
+ 14:58
34.
Halka Kočí #877
Na Paničky
73:50
+ 15:22
35.
Darina Krausová #227
Sněženky
74:00
+ 15:32
36.
Roman Staněk #575
Gepardi
74:01
+ 15:33
37.
Michaela Pušová #88
Desorientované sokolky
74:08
+ 15:40
38.
Vendula Kelbichova #817
R2
74:41
+ 16:13
39.
Tomáš Švarc #807
Vlajem za psem 2.0
75:08
+ 16:40
40.
Michal Kleibl #916
UHNI.!
75:15
+ 16:47
41.
Jiří Zatloukal #667
Červeňáci
75:24
+ 16:56
42.
Petr Krutký #237
…když nemůžeš, tak sypeeej!
75:28
+ 17:00
43.
Štěpán Vršťala #507
Pivo a Myslivec I
75:32
+ 17:04
44.
Petr Koreček #515
Wolfpack
75:41
+ 17:13
45.
Josef Vopička #757
Výčep Kabelovna
75:48
+ 17:20
46.
Štěpán Pulda #415
Severáci
75:48
+ 17:20
47.
Zuzka Boudová #135
ARO JBC
75:58
+ 17:30
48.
Stanislav Švaček #276
Terezka a sedm trpaslíků
75:58
+ 17:30
49.
Marek Novotný #557
Carpe Diem
76:13
+ 17:45
50.
Ladislav Vlcek #675
ISC forever
76:20
+ 17:52
51.
Jiří Morev #935
FAKEER
76:42
+ 18:14
52.
Petr Halama #605
250 ostří hoši
76:50
+ 18:22
53.
Jaromír Vitásek #945
Green Avengers
77:00
+ 18:32
54.
Michal Laušman #907
Myš Maž
77:27
+ 18:59
55.
Prokop Homola #547
WannabeRunners
77:29
+ 19:01
56.
Jakub Vaněk #435
Boleslavští běžci
77:40
+ 19:12
57.
Tomáš Kolář #97
TigiShu
78:23
+ 19:55
58.
Vojtěch Klopfštok #26
Běžci z pražské lesárny
78:33
+ 20:05
59.
Antonín Fajstavr #954
cRÁJtour D
78:39
+ 20:11
60.
Kamil Štěpánek #787
Zocelení pardálové
78:45
+ 20:17
61.
Martin Guňka #377
Surikaty
79:02
+ 20:34
62.
Renáta Pokorná #208
Dámská jízda Tigi-shu
79:29
+ 21:01
63.
Pavlína Bulguri #737
Lama team
79:43
+ 21:15
64.
Martin Berka #628
Krkonošští čiperové
80:10
+ 21:42
65.
Klára Márová #848
Amazons Gym & adidas Runners Girls
80:14
+ 21:46
66.
Tereza Tomešková #105
Ženy v běhu
80:16
+ 21:48
67.
Jozef Pavol #765
Se RuN aTo
80:37
+ 22:09
68.
Václav Tichý #327
Barbaroi
80:43
+ 22:15
69.
Tomáš Juříček #47
ForViktorie
81:47
+ 23:19
70.
Lenka Zapletalova #616
Edovi Srdcaři - Survival Edition
82:12
+ 23:44
71.
Máša Strebkova #306
Zážitky ryzí z extrémních krizí
82:41
+ 24:13
72.
Tereza Marková #66
Běžci z Ráje
83:20
+ 24:52
73.
Jakub Tkadleček #215
Africa Corps
83:32
+ 25:04
74.
Jana Kopencová #928
#girlsonfire
83:32
+ 25:04
75.
Petr Kirchner #478
Zabijačka
83:34
+ 25:06
76.
Igor Klajmon #971
LAST MINUTE
83:36
+ 25:08
77.
Markéta Hamanová Čechová #585
Rozběháme Liberec
84:12
+ 25:44
78.
Martin Scheuch #267
Scrambled Legs
84:55
+ 26:27
79.
Pavel Menger #686
To dáme!
86:27
+ 27:59
80.
Michael Abrhám #647
My to zase sestavíme!!
86:52
+ 28:24
81.
Tomáš Kučera #526
Doběhnout a přežít
86:53
+ 28:25
82.
Jáchym Kubeček #407
Stará Kovárna
87:55
+ 29:27
83.
Tomáš Hocke #14
Město Turnov
88:09
+ 29:41
84.
Dušan Kolařík #796
Blacks' Gang
90:26
+ 31:58
85.
Tomáš Susekár #427
Třistadvanáctka
91:54
+ 33:26
86.
Pavel Nídr #197
Běžci z Polabí
92:28
+ 34:00
87.
Klára Minářová #496
Nessi girls na cestách ))
92:36
+ 34:08
88.
Veronika Tribučková #655
DRti tým
93:38
+ 35:10
89.
Vladimír Mlázovský #728
NMS Sensemakers
96:03
+ 37:35
90.
Veronika Kupcová #777
Mladí a neklidní
98:39
+ 40:11
91.
Magdaléna Weinertová #705
Vlajem za psem (1)
104:55
+ 46:27
92.
František Hladík #163
ČETNICKÁ 8
106:44
+ 48:16
93.
Jan Stolz #358
Výběr z bobulí
113:54
+ 55:26
94.
David Holík #745
STG Mladá Boleslav
118:18
+ 59:50
95.
Dominik Adam #187
42. oddíl skautů Turnov
2:03:53
+ 65:25
96.
Klára Jakubů #886
IT běžci
2:30:33
+ 92:05
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy