Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #21 Malá Skála - Frýdštejn
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jaroslav Singh #77
Why Not?
34:55
2.
Petr Losman #257
Lampionový průvod
35:20
+ 0:25
3.
Kamil Kyrš #31
WINEHOUSE.CZ
36:18
+ 1:23
4.
Péťa Rybníček #578
Gepardi
38:31
+ 3:36
5.
Kryštof Bogar #827
UX Fans
38:49
+ 3:54
6.
Honza Halama #608
250 ostří hoši
39:13
+ 4:18
7.
Lukáš Pešta #68
Běžci z Ráje
40:28
+ 5:33
8.
Michal Horáček #963
Survive
40:34
+ 5:39
9.
Václav Puš #566
Horská Jizerky
40:34
+ 5:39
10.
Jiří Malý #857
Postřižinský kecky
41:08
+ 6:13
11.
Václav Chadim #687
To dáme!
41:19
+ 6:24
12.
David Šíma #95
TigiShu
41:43
+ 6:48
13.
Petr Malinský #626
Krkonošští čiperové
42:13
+ 7:18
14.
Ondřej Knébl #127
Skálovka frčí
42:14
+ 7:19
15.
Pavel Matyska #446
SchwarzWald & Partners
42:28
+ 7:33
16.
Vratislav Drtina #56
VoCoDe
42:41
+ 7:46
17.
Štefan Hriadel #111
Lužická střela
43:46
+ 8:51
18.
Jiří Mentus #808
Vlajem za psem 2.0
43:51
+ 8:56
19.
Marek Pytlík #456
AC GoMango-Högner
44:04
+ 9:09
20.
Kristian Matuštík #467
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
44:09
+ 9:14
21.
Jan Šaník #398
PeaceMakers
44:15
+ 9:20
22.
Michal Špak #867
Alfaskvadratým
44:58
+ 10:03
23.
Vojtěch Beneš #155
Běžci od Labe
45:13
+ 10:18
24.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
45:31
+ 10:36
25.
Kateřina Malá #811
R2
45:43
+ 10:48
26.
Marek Duchoslav #517
Wolfpack
45:54
+ 10:59
27.
Jan Bárta #184
42. oddíl skautů Turnov
45:59
+ 11:04
28.
Honza Zatloukal #665
Červeňáci
46:05
+ 11:10
29.
Tomáš Zimák #768
Se RuN aTo
46:08
+ 11:13
30.
Zbyněk Šrubař #676
ISC forever
46:47
+ 11:52
31.
Tomáš Fejfárek #486
Pivo a Myslivec II
46:50
+ 11:55
32.
Libor Louda Louda #406
Stará Kovárna
46:58
+ 12:03
33.
Karel Doktor #265
Scrambled Legs
47:18
+ 12:23
34.
Jakub Mutina #137
ARO JBC
47:34
+ 12:39
35.
Josef Melichar #755
Výčep Kabelovna
47:38
+ 12:43
36.
Stanislava Padrůňková #108
Ženy v běhu
47:55
+ 13:00
37.
Lenka Korcová #497
Nessi girls na cestách ))
48:03
+ 13:08
38.
Luděk Málek #932
FAKEER
48:03
+ 13:08
39.
Tomáš Bašarin #177
Posádkové velitelství Praha
48:05
+ 13:10
40.
Martin Vaněk #715
Kominíci EMI-TEST
48:05
+ 13:10
41.
Tomáš Liška #218
Africa Corps
48:05
+ 13:10
42.
Vítek Mairich #831
Zlatý prciny
48:25
+ 13:30
43.
Petra Pýchová #45
ForViktorie
48:29
+ 13:34
44.
Gabriela Nováková #316
Pandamonium
48:42
+ 13:47
45.
Milan Rožník #556
Carpe Diem
48:48
+ 13:53
46.
Ondřej Petružálek #474
Zabijačka
48:51
+ 13:56
47.
Jan Svoboda #646
My to zase sestavíme!!
49:00
+ 14:05
48.
Dagmar Valínová #876
Na Paničky
49:00
+ 14:05
49.
Soňa Klikarová #347
AK/BK Semily
49:13
+ 14:18
50.
Ondřej Klubal #725
NMS Sensemakers
49:29
+ 14:34
51.
Pierre Chevallier #946
Green Avengers
49:53
+ 14:58
52.
Pavel Řezníček #527
Doběhnout a přežít
49:56
+ 15:01
53.
Jan Kovačičin #425
Třistadvanáctka
49:57
+ 15:02
54.
Martin Bílek #658
DRti tým
50:00
+ 15:05
55.
Pavel Novotný #917
UHNI.!
50:00
+ 15:05
56.
Jiří Měkyna #18
Město Turnov
50:13
+ 15:18
57.
Petr Hamáček #168
ČETNICKÁ 8
50:54
+ 15:59
58.
Viktor Wallisch #25
Běžci z pražské lesárny
50:56
+ 16:01
59.
Michal Ullmann #328
Barbaroi
51:02
+ 16:07
60.
Radek Kotlaba #437
Boleslavští běžci
51:03
+ 16:08
61.
Magda Maderová #286
Bludné Střely
51:12
+ 16:17
62.
Michal Bér #246
Hlava koně
51:13
+ 16:18
63.
Matyáš Pulda #416
Severáci
51:16
+ 16:21
64.
Robert Haas #635
SYMBIO
51:37
+ 16:42
65.
Radek Louda #333
Natrénujuzítra
52:01
+ 17:06
66.
Roman Matyáš #365
IMBARRANA
52:05
+ 17:10
67.
Miluše Pavingerová #846
Amazons Gym & adidas Runners Girls
52:57
+ 18:02
68.
Lukáš Urban #707
Vlajem za psem (1)
53:10
+ 18:15
69.
Henrieta Hönischová #226
Sněženky
53:29
+ 18:34
70.
Petr Hývnar #976
LAST MINUTE
54:15
+ 19:20
71.
Petra Šebková #196
Běžci z Polabí
54:28
+ 19:33
72.
Jiří Skříček #505
Pivo a Myslivec I
54:30
+ 19:35
73.
Veronika Počtová #538
#ultrafungirls
54:31
+ 19:36
74.
Katarina Jaškova #615
Edovi Srdcaři - Survival Edition
54:36
+ 19:41
75.
Karolina Houžvičková #956
cRÁJtour D
54:47
+ 19:52
76.
Jana Kosařová #384
TroskyRun2023
55:48
+ 20:53
77.
Jaroslav Havlena #905
Myš Maž
56:05
+ 21:10
78.
Kristýna Mikulová #305
Zážitky ryzí z extrémních krizí
56:19
+ 21:24
79.
Vlasta Špírek #785
Zocelení pardálové
56:41
+ 21:46
80.
Láďa Hezoučký #147
Adventní běhání
56:42
+ 21:47
81.
Přemysl Ovesný #356
Výběr z bobulí
56:43
+ 21:48
82.
Jiřina Pintová #84
Desorientované sokolky
57:03
+ 22:08
83.
Miroslav Sova #373
Surikaty
57:25
+ 22:30
84.
Jakub Drmola #735
Lama team
57:39
+ 22:44
85.
Gabriela Tausig #895
cRÁJtour F
57:52
+ 22:57
86.
Martina Kuntová #795
Blacks' Gang
58:13
+ 23:18
87.
Lukáš Lata #885
IT běžci
58:37
+ 23:42
88.
Jana Poloková #924
#girlsonfire
58:45
+ 23:50
89.
Petra Pravencová #235
…když nemůžeš, tak sypeeej!
59:21
+ 24:26
90.
Tereza Pyrchalová #582
Rozběháme Liberec
59:47
+ 24:52
91.
Milan Běloboubek #747
STG Mladá Boleslav
61:05
+ 26:10
92.
Ondra Sedláček #546
WannabeRunners
61:06
+ 26:11
93.
Pavlína Doktorová #205
Dámská jízda Tigi-shu
62:52
+ 27:57
94.
Terezka Hanáková #275
Terezka a sedm trpaslíků
66:23
+ 31:28
95.
Lenka Neumannová #775
Mladí a neklidní
66:39
+ 31:44
96.
Aleš Nebřenský #595
Team Edovi Srdcaři
66:44
+ 31:49
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy