Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #16 Lomnice - Kozákov
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
David Vaněk #38
WINEHOUSE.CZ
54:34
2.
Petr Losman #257
Lampionový průvod
54:49
+ 0:15
3.
Jakub Gräf #826
UX Fans
55:11
+ 0:37
4.
Radim Berka #627
Krkonošští čiperové
57:39
+ 3:05
5.
Miloslav Pohl #858
Postřižinský kecky
57:48
+ 3:14
6.
Petr Švácha #484
Pivo a Myslivec II
58:01
+ 3:27
7.
Petr Knop #428
Třistadvanáctka
58:36
+ 4:02
8.
Marek Polák #317
Pandamonium
59:16
+ 4:42
9.
Ondřej Motl #71
Why Not?
59:18
+ 4:44
10.
Tomáš Jančovič #597
Team Edovi Srdcaři
59:24
+ 4:50
11.
Václav Chadim #687
To dáme!
59:32
+ 4:58
12.
Pavel Červenka #344
AK/BK Semily
59:55
+ 5:21
13.
Jan Došek #158
Běžci od Labe
59:57
+ 5:23
14.
Martin Daněk #508
Pivo a Myslivec I
60:16
+ 5:42
15.
Adam Viktorin #865
Alfaskvadratým
61:21
+ 6:47
16.
Arnošt Haufert #117
Lužická střela
61:21
+ 6:47
17.
Martin Simon #457
AC GoMango-Högner
61:26
+ 6:52
18.
Jarda Balatka #677
ISC forever
61:31
+ 6:57
19.
Lukáš Pešta #68
Běžci z Ráje
61:53
+ 7:19
20.
Tomáš Krutský #568
Horská Jizerky
62:11
+ 7:37
21.
Martin Hilpert #55
VoCoDe
62:39
+ 8:05
22.
Michaela Pušová #88
Desorientované sokolky
62:59
+ 8:25
23.
Ondřej Jerhot #98
TigiShu
63:08
+ 8:34
24.
Matěj Dohnal #936
FAKEER
63:31
+ 8:57
25.
Milan Hricko #837
Zlatý prciny
63:42
+ 9:08
26.
Petr Lajtkep #968
Survive
63:48
+ 9:14
27.
Tomáš Drábek #447
SchwarzWald & Partners
63:58
+ 9:24
28.
Martin Barna #468
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
64:01
+ 9:27
29.
Honza Kuták #638
SYMBIO
64:24
+ 9:50
30.
Tomáš Lomský #781
Zocelení pardálové
64:46
+ 10:12
31.
Jan Faltus #708
Vlajem za psem (1)
64:48
+ 10:14
32.
Ondřej Malík #146
Adventní běhání
64:53
+ 10:19
33.
Libor Štrauch #331
Natrénujuzítra
65:14
+ 10:40
34.
Martin Šerák #697
SK 24 nejen z Brna
65:15
+ 10:41
35.
Martin Večerek #516
Wolfpack
65:18
+ 10:44
36.
Petr Chlubna #727
NMS Sensemakers
65:28
+ 10:54
37.
Bohdan Hofreiter #978
LAST MINUTE
66:57
+ 12:23
38.
Tomáš Zimák #768
Se RuN aTo
67:11
+ 12:37
39.
Petr Horsky #278
Terezka a sedm trpaslíků
67:31
+ 12:57
40.
Viktor Wallisch #25
Běžci z pražské lesárny
67:33
+ 12:59
41.
Darina Krausová #227
Sněženky
67:37
+ 13:03
42.
Luděk Šimeček #918
UHNI.!
68:06
+ 13:32
43.
Dáša Kynčlová #287
Bludné Střely
68:18
+ 13:44
44.
Jakub Mutina #137
ARO JBC
69:26
+ 14:52
45.
Josef Vopička #757
Výčep Kabelovna
69:29
+ 14:55
46.
Michael Hájek #576
Gepardi
69:38
+ 15:04
47.
Petr Špernoga #887
IT běžci
69:45
+ 15:11
48.
Kateřina Šebestová #878
Na Paničky
70:31
+ 15:57
49.
Pierre Chevallier #946
Green Avengers
70:39
+ 16:05
50.
Jan Kovář #125
Skálovka frčí
71:00
+ 16:26
51.
Vojtěch Nejezchleb #188
42. oddíl skautů Turnov
71:20
+ 16:46
52.
Jáchym Kubeček #407
Stará Kovárna
71:39
+ 17:05
53.
Martin Guňka #377
Surikaty
71:46
+ 17:12
54.
Karel Doktor #265
Scrambled Legs
71:49
+ 17:15
55.
Petr Krutký #237
…když nemůžeš, tak sypeeej!
71:55
+ 17:21
56.
Honza Janata #395
PeaceMakers
71:58
+ 17:24
57.
František Kalina #525
Doběhnout a přežít
72:11
+ 17:37
58.
Tereza Tomešková #105
Ženy v běhu
72:16
+ 17:42
59.
Michal Laušman #907
Myš Maž
72:24
+ 17:50
60.
Zdeněk Velička #607
250 ostří hoši
72:37
+ 18:03
61.
Renáta Pokorná #208
Dámská jízda Tigi-shu
72:41
+ 18:07
62.
Prokop Homola #547
WannabeRunners
72:44
+ 18:10
63.
Tomáš Vacek #657
DRti tým
73:04
+ 18:30
64.
Honza Zatloukal #665
Červeňáci
73:11
+ 18:37
65.
Petr Scháněl #245
Hlava koně
73:45
+ 19:11
66.
Lenka Korcová #497
Nessi girls na cestách ))
73:59
+ 19:25
67.
Martin Vaněk #715
Kominíci EMI-TEST
74:03
+ 19:29
68.
Tomáš Švarc #807
Vlajem za psem 2.0
74:19
+ 19:45
69.
Aleš Vitásek #748
STG Mladá Boleslav
74:30
+ 19:56
70.
Antonín Fajstavr #954
cRÁJtour D
74:35
+ 20:01
71.
Jaroslav Severa #418
Severáci
74:47
+ 20:13
72.
Michael Škoda #176
Posádkové velitelství Praha
75:24
+ 20:50
73.
Ivan Martin #308
Zážitky ryzí z extrémních krizí
75:43
+ 21:09
74.
Petr Stachel #778
Mladí a neklidní
75:48
+ 21:14
75.
Klára Márová #848
Amazons Gym & adidas Runners Girls
76:47
+ 22:13
76.
Petr Jedlička #216
Africa Corps
76:50
+ 22:16
77.
Jiří Kašpárek #48
ForViktorie
77:15
+ 22:41
78.
Michal Ullmann #328
Barbaroi
77:27
+ 22:53
79.
Jana Kopencová #928
#girlsonfire
77:28
+ 22:54
80.
Jiří Jager #388
TroskyRun2023
77:38
+ 23:04
81.
Pavel Nídr #197
Běžci z Polabí
78:41
+ 24:07
82.
Vláďa Klíma #618
Edovi Srdcaři - Survival Edition
79:00
+ 24:26
83.
Roman Matyáš #365
IMBARRANA
79:13
+ 24:39
84.
Nina Rambová #166
ČETNICKÁ 8
80:21
+ 25:47
85.
Dalibor Kolář #438
Boleslavští běžci
80:30
+ 25:56
86.
Veronika Počtová #538
#ultrafungirls
80:59
+ 26:25
87.
jan zajger #16
Město Turnov
83:28
+ 28:54
88.
Veronika Brzobohatá #813
R2
83:42
+ 29:08
89.
Radovan Slovák #477
Zabijačka
83:54
+ 29:20
90.
Vaclav Cervenka #645
My to zase sestavíme!!
86:00
+ 31:26
91.
Martina Kuntová #795
Blacks' Gang
86:09
+ 31:35
92.
Jiří Pařízek #898
cRÁJtour F
87:17
+ 32:43
93.
Martin Dohnal #558
Carpe Diem
91:22
+ 36:48
94.
Jan Stolz #358
Výběr z bobulí
92:30
+ 37:56
95.
Miroslav Čermák #738
Lama team
94:23
+ 39:49
96.
Olga Maturová #588
Rozběháme Liberec
96:25
+ 41:51
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy