Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #24 Velké finále ve Skaláku
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jan Schulhof #828
UX Fans
54:56
2.
Miroslav Horák #72
Why Not?
57:41
+ 2:45
3.
Jirka Pyšek #138
ARO JBC
58:55
+ 3:59
4.
Roman Svatoš #967
Survive
59:50
+ 4:54
5.
Radim Berka #627
Krkonošští čiperové
59:55
+ 4:59
6.
Štěpán Mach #368
IMBARRANA
60:22
+ 5:26
7.
Petr Zvěřina #258
Lampionový průvod
60:36
+ 5:40
8.
Miloslav Pohl #858
Postřižinský kecky
60:53
+ 5:57
9.
Jakub Exner #34
WINEHOUSE.CZ
60:57
+ 6:01
10.
Marek Polák #317
Pandamonium
61:20
+ 6:24
11.
Jiří Rásocha #518
Wolfpack
61:46
+ 6:50
12.
Tomáš Hrnčíř #698
SK 24 nejen z Brna
62:52
+ 7:56
13.
Petr Jedlička #216
Africa Corps
63:03
+ 8:07
14.
Ondřej Brada #157
Běžci od Labe
63:40
+ 8:44
15.
Martin Daněk #508
Pivo a Myslivec I
63:44
+ 8:48
16.
Ondřej Jerhot #98
TigiShu
63:49
+ 8:53
17.
Tomáš Drábek #447
SchwarzWald & Partners
64:12
+ 9:16
18.
Petr Knop #428
Třistadvanáctka
64:14
+ 9:18
19.
Tomas Pilsky #758
Výčep Kabelovna
64:24
+ 9:28
20.
Martin Simon #457
AC GoMango-Högner
65:00
+ 10:04
21.
Michal Tůma #868
Alfaskvadratým
65:14
+ 10:18
22.
Martin Barna #468
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
65:14
+ 10:18
23.
Jan Faltus #708
Vlajem za psem (1)
65:35
+ 10:39
24.
Petr Chlubna #727
NMS Sensemakers
65:47
+ 10:51
25.
Arnošt Haufert #117
Lužická střela
65:59
+ 11:03
26.
Klára Malíková #145
Adventní běhání
66:58
+ 12:02
27.
Matěj Dohnal #936
FAKEER
67:07
+ 12:11
28.
Jan Pidhorodecký #606
250 ostří hoši
67:09
+ 12:13
29.
Petr Horsky #278
Terezka a sedm trpaslíků
67:22
+ 12:26
30.
Martin Haman #584
Rozběháme Liberec
67:33
+ 12:37
31.
Libor Štrauch #331
Natrénujuzítra
67:58
+ 13:02
32.
Jarda Bureš #668
Červeňáci
68:50
+ 13:54
33.
Bohdan Hofreiter #978
LAST MINUTE
68:58
+ 14:02
34.
Karel Pilz #326
Barbaroi
69:01
+ 14:05
35.
Kateřina Šebestová #878
Na Paničky
69:19
+ 14:23
36.
Honza Malina #57
VoCoDe
69:22
+ 14:26
37.
Martin Hanus #28
Běžci z pražské lesárny
69:34
+ 14:38
38.
Zdeněk Šafránek #266
Scrambled Legs
69:40
+ 14:44
39.
Lenka Skrbková #87
Desorientované sokolky
70:03
+ 15:07
40.
František Kalina #525
Doběhnout a přežít
70:10
+ 15:14
41.
Jaroslav Severa #418
Severáci
70:26
+ 15:30
42.
Jan Kovář #125
Skálovka frčí
70:43
+ 15:47
43.
Petr Bartko #408
Stará Kovárna
70:47
+ 15:51
44.
David Březina #577
Gepardi
70:53
+ 15:57
45.
Luděk Šimeček #918
UHNI.!
70:55
+ 15:59
46.
Markéta Krejzlová #648
My to zase sestavíme!!
71:00
+ 16:04
47.
Tomáš Thoř #908
Myš Maž
71:03
+ 16:07
48.
Dáša Kynčlová #287
Bludné Střely
71:04
+ 16:08
49.
Petr Špernoga #887
IT běžci
71:16
+ 16:20
50.
Vojtěch Nejezchleb #188
42. oddíl skautů Turnov
71:23
+ 16:27
51.
Honza Janata #395
PeaceMakers
71:37
+ 16:41
52.
Jakub Mazák #371
Surikaty
72:07
+ 17:11
53.
Aleš Křivský #766
Se RuN aTo
72:30
+ 17:34
54.
Tyler LULICH #678
ISC forever
72:31
+ 17:35
55.
Tomáš Nosek #717
Kominíci EMI-TEST
72:32
+ 17:36
56.
Honza Pánek #471
Zabijačka
72:57
+ 18:01
57.
Petr Scháněl #245
Hlava koně
73:11
+ 18:15
58.
Petr Stachel #778
Mladí a neklidní
73:16
+ 18:20
59.
Milan Drahoňovský #162
ČETNICKÁ 8
73:19
+ 18:23
60.
Tereza Kvapilová #106
Ženy v běhu
73:30
+ 18:34
61.
Jan Semerádt #567
Horská Jizerky
73:33
+ 18:37
62.
Ondřej Fikrle #67
Běžci z Ráje
73:46
+ 18:50
63.
Jan Landa #487
Pivo a Myslivec II
74:01
+ 19:05
64.
Jiří Kašpárek #48
ForViktorie
74:44
+ 19:48
65.
Dana Kobzáňová #228
Sněženky
74:57
+ 20:01
66.
Miroslav Vodráško #637
SYMBIO
75:17
+ 20:21
67.
Vojta Sedmidubsky #688
To dáme!
76:05
+ 21:09
68.
Aleš Vitásek #748
STG Mladá Boleslav
77:04
+ 22:08
69.
Martin Vašák #798
Blacks' Gang
77:27
+ 22:31
70.
Tomáš Brouček #178
Posádkové velitelství Praha
78:07
+ 23:11
71.
Radek Pastyřík #343
AK/BK Semily
78:17
+ 23:21
72.
Honza Veselý #838
Zlatý prciny
78:18
+ 23:22
73.
Marian Bačák #238
…když nemůžeš, tak sypeeej!
79:17
+ 24:21
74.
Lukáš Rejha #548
WannabeRunners
79:19
+ 24:23
75.
Radka Jedličková #955
cRÁJtour D
79:27
+ 24:31
76.
Lukáš Kučera #947
Green Avengers
80:13
+ 25:17
77.
Dalibor Kolář #438
Boleslavští běžci
80:41
+ 25:45
78.
Ivan Martin #308
Zážitky ryzí z extrémních krizí
80:42
+ 25:46
79.
Pavel Brejška #198
Běžci z Polabí
81:50
+ 26:54
80.
Jiří Pařízek #898
cRÁJtour F
83:36
+ 28:40
81.
Veronika Brzobohatá #813
R2
83:49
+ 28:53
82.
Ondra Hlavička #617
Edovi Srdcaři - Survival Edition
84:11
+ 29:15
83.
Michaela Szilvásová #845
Amazons Gym & adidas Runners Girls
84:19
+ 29:23
84.
Iveta Šrajerová #656
DRti tým
84:31
+ 29:35
85.
Lucie Frühaufová #537
#ultrafungirls
84:49
+ 29:53
86.
Jiří Jager #388
TroskyRun2023
84:50
+ 29:54
87.
jan zajger #16
Město Turnov
86:10
+ 31:14
88.
Radka Nováčková #926
#girlsonfire
87:17
+ 32:21
89.
Tereza Hanžlová #788
Zocelení pardálové
88:15
+ 33:19
90.
Katka Burešová #495
Nessi girls na cestách ))
88:49
+ 33:53
91.
Miroslav Čermák #738
Lama team
90:05
+ 35:09
92.
Tereza Pátková #806
Vlajem za psem 2.0
90:24
+ 35:28
93.
Radka Lamanecová #596
Team Edovi Srdcaři
92:13
+ 37:17
94.
Tomáš Busek #357
Výběr z bobulí
94:49
+ 39:53
95.
Martin Dohnal #558
Carpe Diem
102:15
+ 47:19
96.
Klára Hrbáčková #207
Dámská jízda Tigi-shu
105:30
+ 50:34
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy