Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #12 Trosky - Mladějov
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Jaroslav Vítek #33
WINEHOUSE.CZ
32:28
2.
Ondřej Petr #78
Why Not?
33:40
+ 1:12
3.
Tomáš Valoušek #824
UX Fans
37:05
+ 4:37
4.
Pavel Krejčí #154
Běžci od Labe
38:18
+ 5:50
5.
Jiří Charvát #934
FAKEER
38:27
+ 5:59
6.
Jan Migdau #171
Posádkové velitelství Praha
38:37
+ 6:09
7.
Michal Dvořáček #461
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
38:52
+ 6:24
8.
Petr Halama #605
250 ostří hoši
38:57
+ 6:29
9.
Jiří Horák #863
Alfaskvadratým
39:07
+ 6:39
10.
Pavel Vichera #854
Postřižinský kecky
39:13
+ 6:45
11.
Ruan Pretorius #211
Africa Corps
39:34
+ 7:06
12.
Dušan Zábrodský #754
Výčep Kabelovna
39:37
+ 7:09
13.
Jan Franců #391
PeaceMakers
40:08
+ 7:40
14.
Zbyněk Karásek #681
To dáme!
40:20
+ 7:52
15.
Petr Horodysky #894
cRÁJtour F
40:54
+ 8:26
16.
Petr Holec #274
Terezka a sedm trpaslíků
40:55
+ 8:27
17.
Petr Baláš #452
AC GoMango-Högner
40:59
+ 8:31
18.
Petr Soukup #53
VoCoDe
41:07
+ 8:39
19.
Jana Burešová #44
ForViktorie
41:11
+ 8:43
20.
Petr Severa #413
Severáci
41:19
+ 8:51
21.
Jan Bárta #184
42. oddíl skautů Turnov
41:24
+ 8:56
22.
David Obleser #711
Kominíci EMI-TEST
41:44
+ 9:16
23.
Pavel Mrázek #401
Stará Kovárna
41:44
+ 9:16
24.
Petr Kosař #386
TroskyRun2023
41:51
+ 9:23
25.
Lenka Kazdová #252
Lampionový průvod
41:59
+ 9:31
26.
David Plevka #504
Pivo a Myslivec I
42:02
+ 9:34
27.
Petr Horák #513
Wolfpack
42:04
+ 9:36
28.
Daniel Strnad #164
ČETNICKÁ 8
42:07
+ 9:39
29.
Robin Ambrož #22
Běžci z pražské lesárny
42:27
+ 9:59
30.
Jakub Siegel #634
SYMBIO
42:32
+ 10:04
31.
Jan Landa #487
Pivo a Myslivec II
42:40
+ 10:12
32.
Mates Vrba #424
Třistadvanáctka
42:55
+ 10:27
33.
Petr Pudil #443
SchwarzWald & Partners
42:57
+ 10:29
34.
Milena Baráková #141
Adventní běhání
43:13
+ 10:45
35.
Jaroslav Hofman #115
Lužická střela
43:37
+ 11:09
36.
Jitka Říhová #312
Pandamonium
43:52
+ 11:24
37.
Miron Ilinčev #694
SK 24 nejen z Brna
44:02
+ 11:34
38.
Marek Novák #362
IMBARRANA
44:29
+ 12:01
39.
Míša Vinšová #914
UHNI.!
44:59
+ 12:31
40.
Vojtěch Tomanica #965
Survive
45:11
+ 12:43
41.
Adam Protivanský #523
Doběhnout a přežít
45:14
+ 12:46
42.
Lída Hájková #622
Krkonošští čiperové
45:17
+ 12:49
43.
Petra Karbanová #434
Boleslavští běžci
45:17
+ 12:49
44.
Milada Svobodová #104
Ženy v běhu
46:05
+ 13:37
45.
Otakar Kouba #92
TigiShu
46:08
+ 13:40
46.
Dominik Jareš #62
Běžci z Ráje
46:32
+ 14:04
47.
Radka Laryšová #872
Na Paničky
46:39
+ 14:11
48.
Bohuslava Ježková #923
#girlsonfire
46:56
+ 14:28
49.
Vlastimil Habl #902
Myš Maž
46:58
+ 14:30
50.
Adam Vaníček #703
Vlajem za psem (1)
47:04
+ 14:36
51.
Michaela Pommerová #532
#ultrafungirls
47:06
+ 14:38
52.
Veronika Klajmonová #974
LAST MINUTE
47:10
+ 14:42
53.
Markéta Hamanová Čechová #585
Rozběháme Liberec
47:24
+ 14:56
54.
David Sak #674
ISC forever
47:25
+ 14:57
55.
Lucia Poláková #614
Edovi Srdcaři - Survival Edition
47:26
+ 14:58
56.
Standa Krůžela #234
…když nemůžeš, tak sypeeej!
47:27
+ 14:59
57.
Radek Nezbeda #372
Surikaty
47:52
+ 15:24
58.
Lukáš Koucký #122
Skálovka frčí
48:04
+ 15:36
59.
Veronika Králová #652
DRti tým
48:49
+ 16:21
60.
KATERINA POLREICHOVÁ #774
Mladí a neklidní
49:19
+ 16:51
61.
Iva Silnicová #354
Výběr z bobulí
49:25
+ 16:57
62.
Lenka Nekvasilová #763
Se RuN aTo
49:26
+ 16:58
63.
Ondra #554
Carpe Diem
49:29
+ 17:01
64.
Adéla Turčová #304
Zážitky ryzí z extrémních krizí
49:32
+ 17:04
65.
Zbyněk Týč #573
Gepardi
49:54
+ 17:26
66.
Stanislav Mikulecký #243
Hlava koně
50:34
+ 18:06
67.
Renata Valentová #723
NMS Sensemakers
50:43
+ 18:15
68.
Tereza Hanžlová #788
Zocelení pardálové
50:52
+ 18:24
69.
Karolina Houžvičková #956
cRÁJtour D
51:12
+ 18:44
70.
Kateřina Hájková #334
Natrénujuzítra
51:16
+ 18:48
71.
Martin Bartoň #562
Horská Jizerky
51:32
+ 19:04
72.
Lenka Dolejší #83
Desorientované sokolky
51:52
+ 19:24
73.
Josef Zajíček #543
WannabeRunners
51:54
+ 19:26
74.
Martina Klimentová #192
Běžci z Polabí
52:04
+ 19:36
75.
Heny Bohuslav #815
R2
52:10
+ 19:42
76.
Jakub Fencl #324
Barbaroi
52:33
+ 20:05
77.
Gabča Konečná #663
Červeňáci
52:58
+ 20:30
78.
David Semerák #131
ARO JBC
53:19
+ 20:51
79.
Helena Kanócz #224
Sněženky
53:30
+ 21:02
80.
Iain Fanthorpe #263
Scrambled Legs
53:42
+ 21:14
81.
Ondřej Lavický #592
Team Edovi Srdcaři
53:57
+ 21:29
82.
Iva Cervanová #791
Blacks' Gang
54:00
+ 21:32
83.
Daniela Simonová #842
Amazons Gym & adidas Runners Girls
54:07
+ 21:39
84.
Markéta Veselá #835
Zlatý prciny
54:37
+ 22:09
85.
Roman Cigler #472
Zabijačka
54:59
+ 22:31
86.
Kateřina Füllsacková #803
Vlajem za psem 2.0
55:02
+ 22:34
87.
Jana Svobodová #12
Město Turnov
56:18
+ 23:50
88.
Simona Vsetickova #644
My to zase sestavíme!!
57:23
+ 24:55
89.
Lenka Mifková #342
AK/BK Semily
58:40
+ 26:12
90.
Dana Mrskočová #282
Bludné Střely
59:57
+ 27:29
91.
Martina Možná #203
Dámská jízda Tigi-shu
60:38
+ 28:10
92.
Petr Ulvr #884
IT běžci
60:43
+ 28:15
93.
Marie Dichtlová #732
Lama team
62:38
+ 30:10
94.
Lída Kuráková #742
STG Mladá Boleslav
63:00
+ 30:32
95.
Martina Fichtnerová #492
Nessi girls na cestách ))
63:08
+ 30:40
96.
Jiří Kocián #944
Green Avengers
70:06
+ 37:38
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy