Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro úsek #18 Klokočí - Koberovy
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Martin Buček #36
WINEHOUSE.CZ
36:20
2.
Ondřej Petr #78
Why Not?
36:46
+ 0:26
3.
Jan Kusák #574
Gepardi
40:34
+ 4:14
4.
Tomáš Valoušek #824
UX Fans
41:48
+ 5:28
5.
Pavel Zachoval #563
Horská Jizerky
41:59
+ 5:39
6.
Pavel Krejčí #154
Běžci od Labe
42:15
+ 5:55
7.
Honza Krejsa #751
Výčep Kabelovna
42:25
+ 6:05
8.
Zuzka Nováková #253
Lampionový průvod
42:26
+ 6:06
9.
Honza Kolorz #864
Alfaskvadratým
42:35
+ 6:15
10.
Jan Štrauch #336
Natrénujuzítra
43:10
+ 6:50
11.
Robert Matus #212
Africa Corps
43:33
+ 7:13
12.
Pavel Vichera #854
Postřižinský kecky
43:59
+ 7:39
13.
Zbyněk Ledabyl #962
Survive
44:27
+ 8:07
14.
Jiří Pořický #361
IMBARRANA
44:30
+ 8:10
15.
Jan Šmíd #113
Lužická střela
44:40
+ 8:20
16.
Ondřej Tomášek #93
TigiShu
44:46
+ 8:26
17.
Hynek Syrovátka #52
VoCoDe
45:15
+ 8:55
18.
Jan Ferech #602
250 ostří hoši
45:28
+ 9:08
19.
Šárka Soderstrom #871
Na Paničky
45:30
+ 9:10
20.
Vojtěch Láska #144
Adventní běhání
45:39
+ 9:19
21.
Josef Michna #24
Běžci z pražské lesárny
45:46
+ 9:26
22.
Bohumil Jirout #453
AC GoMango-Högner
45:55
+ 9:35
23.
Maria Rušinová #818
R2
46:18
+ 9:58
24.
David Šimek #482
Pivo a Myslivec II
46:21
+ 10:01
25.
Milan Hrdlička #931
FAKEER
46:49
+ 10:29
26.
František Severa #414
Severáci
46:57
+ 10:37
27.
Markéta Matějková #101
Ženy v běhu
47:26
+ 11:06
28.
Jitka Říhová #312
Pandamonium
47:29
+ 11:09
29.
David Plevka #504
Pivo a Myslivec I
47:37
+ 11:17
30.
Jakub Nosek #321
Barbaroi
48:30
+ 12:10
31.
Jakub Vávra #632
SYMBIO
48:52
+ 12:32
32.
Zbyněk Jeřábek #773
Mladí a neklidní
48:58
+ 12:38
33.
Michaela Jiráková #392
PeaceMakers
48:58
+ 12:38
34.
Vladimír Janáček #693
SK 24 nejen z Brna
49:06
+ 12:46
35.
Petr Holec #701
Vlajem za psem (1)
49:16
+ 12:56
36.
Iva Baroňová #621
Krkonošští čiperové
50:05
+ 13:45
37.
Jana Pekařová #121
Skálovka frčí
50:06
+ 13:46
38.
David Tockstein #512
Wolfpack
50:07
+ 13:47
39.
František Kolátor #244
Hlava koně
50:10
+ 13:50
40.
Michael Richter #422
Třistadvanáctka
50:23
+ 14:03
41.
Karolina Gnědin #843
Amazons Gym & adidas Runners Girls
50:52
+ 14:32
42.
Lada Ševčíková #221
Sněženky
51:27
+ 15:07
43.
Michal Koťátko #61
Běžci z Ráje
51:49
+ 15:29
44.
Petr Pudil #443
SchwarzWald & Partners
52:00
+ 15:40
45.
Eliška Frková #473
Zabijačka
52:13
+ 15:53
46.
Lucie Paloušová #957
cRÁJtour D
52:24
+ 16:04
47.
Martin Pleško #683
To dáme!
52:28
+ 16:08
48.
Jana Fulínová #433
Boleslavští běžci
52:29
+ 16:09
49.
Veronika Králová #652
DRti tým
52:36
+ 16:16
50.
Jirka Kerka #552
Carpe Diem
52:48
+ 16:28
51.
Pavel Křivda #972
LAST MINUTE
52:51
+ 16:31
52.
Renata Valentová #723
NMS Sensemakers
53:02
+ 16:42
53.
Linda Siedemová #943
Green Avengers
53:42
+ 17:22
54.
Kamila Johnová #462
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
53:43
+ 17:23
55.
František Jareš #544
WannabeRunners
53:46
+ 17:26
56.
Pavel Sluka #804
Vlajem za psem 2.0
53:47
+ 17:27
57.
Lucie Holá #762
Se RuN aTo
54:02
+ 17:42
58.
Tomáš Rabík #382
TroskyRun2023
54:32
+ 18:12
59.
Kateřina Suchanová #533
#ultrafungirls
54:53
+ 18:33
60.
Jiří Škraněk #714
Kominíci EMI-TEST
55:01
+ 18:41
61.
Michaela Kosová #281
Bludné Střely
55:12
+ 18:52
62.
Sylva Wolfova #82
Desorientované sokolky
55:16
+ 18:56
63.
Kateřina Peštová #346
AK/BK Semily
55:28
+ 19:08
64.
Jiří Sýkora #134
ARO JBC
55:33
+ 19:13
65.
Dana Winkelhőferová #664
Červeňáci
55:34
+ 19:14
66.
Radek Nezbeda #372
Surikaty
55:45
+ 19:25
67.
Jana Rolná #832
Zlatý prciny
55:51
+ 19:31
68.
Iva Silnicová #354
Výběr z bobulí
55:53
+ 19:33
69.
Bohumil Havel #403
Stará Kovárna
55:55
+ 19:35
70.
Alena Vogelová #927
#girlsonfire
56:33
+ 20:13
71.
Mirek Horký #232
…když nemůžeš, tak sypeeej!
56:47
+ 20:27
72.
Petr Lančarič #793
Blacks' Gang
57:15
+ 20:55
73.
Dana Vodičková #913
UHNI.!
57:23
+ 21:03
74.
Miroslav Hvozdovič #174
Posádkové velitelství Praha
57:29
+ 21:09
75.
Ian Weekes #262
Scrambled Legs
58:02
+ 21:42
76.
Tereza Svobodova #733
Lama team
58:04
+ 21:44
77.
Barbora Nejezchlebová #182
42. oddíl skautů Turnov
58:31
+ 22:11
78.
David Burian #641
My to zase sestavíme!!
59:46
+ 23:26
79.
Petr Panoška #161
ČETNICKÁ 8
60:25
+ 24:05
80.
Richard Vaverka #522
Doběhnout a přežít
60:53
+ 24:33
81.
Jiří Šipler #903
Myš Maž
61:31
+ 25:11
82.
Marek Palacký #303
Zážitky ryzí z extrémních krizí
61:53
+ 25:33
83.
Kateřina Kuklová #672
ISC forever
62:22
+ 26:02
84.
Ondřej Lavický #592
Team Edovi Srdcaři
62:36
+ 26:16
85.
Michaela Kvašnovská #783
Zocelení pardálové
63:54
+ 27:34
86.
Milan Málek #13
Město Turnov
63:58
+ 27:38
87.
Jan Vondrák #882
IT běžci
65:03
+ 28:43
88.
Iryna Lutsker #892
cRÁJtour F
66:21
+ 30:01
89.
Martina Možná #203
Dámská jízda Tigi-shu
66:23
+ 30:03
90.
Jan Tománek #587
Rozběháme Liberec
66:39
+ 30:19
91.
Pavlína Moore #612
Edovi Srdcaři - Survival Edition
66:44
+ 30:24
92.
Vladimír Paldus #743
STG Mladá Boleslav
67:03
+ 30:43
93.
Martina Fichtnerová #492
Nessi girls na cestách ))
67:38
+ 31:18
94.
Iva Koudelková #193
Běžci z Polabí
68:40
+ 32:20
95.
Jana Jahodová #42
ForViktorie
75:27
+ 39:07
96.
Jiří Mudra #272
Terezka a sedm trpaslíků
81:24
+ 45:04
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy