Úvod
Trasa
Články
Startovní listina
Výsledky
Fotogalerie
Chci běžet v roce 2024
250 TRAILS
Výsledky pro vložený závod Shokz královská
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy
Běžec
Team
Čas
1.
Katarina Jaškova #615
Edovi Srdcaři - Survival Edition
-26:-20
2.
Jaroslav Singh #77
Why Not?
0:00
+ 26:20
3.
Lukáš Urban #707
Vlajem za psem (1)
0:00
+ 26:20
4.
Miluše Pavingerová #846
Amazons Gym & adidas Runners Girls
0:00
+ 26:20
5.
Roman Matyáš #365
IMBARRANA
0:00
+ 26:20
6.
Radek Louda #333
Natrénujuzítra
0:00
+ 26:20
7.
Robert Haas #635
SYMBIO
0:00
+ 26:20
8.
Matyáš Pulda #416
Severáci
0:00
+ 26:20
9.
Michal Bér #246
Hlava koně
0:00
+ 26:20
10.
Magda Maderová #286
Bludné Střely
0:00
+ 26:20
11.
Henrieta Hönischová #226
Sněženky
0:00
+ 26:20
12.
Radek Kotlaba #437
Boleslavští běžci
0:00
+ 26:20
13.
Viktor Wallisch #25
Běžci z pražské lesárny
0:00
+ 26:20
14.
Petr Hamáček #168
ČETNICKÁ 8
0:00
+ 26:20
15.
Jiří Měkyna #18
Město Turnov
0:00
+ 26:20
16.
Pavel Novotný #917
UHNI.!
0:00
+ 26:20
17.
Martin Bílek #658
DRti tým
0:00
+ 26:20
18.
Jan Kovačičin #425
Třistadvanáctka
0:00
+ 26:20
19.
Pavel Řezníček #527
Doběhnout a přežít
0:00
+ 26:20
20.
Pierre Chevallier #946
Green Avengers
0:00
+ 26:20
21.
Ondřej Klubal #725
NMS Sensemakers
0:00
+ 26:20
22.
Michal Ullmann #328
Barbaroi
0:00
+ 26:20
23.
Petr Hývnar #976
LAST MINUTE
0:00
+ 26:20
24.
Petra Šebková #196
Běžci z Polabí
0:00
+ 26:20
25.
Jiří Skříček #505
Pivo a Myslivec I
0:00
+ 26:20
26.
Terezka Hanáková #275
Terezka a sedm trpaslíků
0:00
+ 26:20
27.
Pavlína Doktorová #205
Dámská jízda Tigi-shu
0:00
+ 26:20
28.
Ondra Sedláček #546
WannabeRunners
0:00
+ 26:20
29.
Milan Běloboubek #747
STG Mladá Boleslav
0:00
+ 26:20
30.
Tereza Pyrchalová #582
Rozběháme Liberec
0:00
+ 26:20
31.
Jana Poloková #924
#girlsonfire
0:00
+ 26:20
32.
Lukáš Lata #885
IT běžci
0:00
+ 26:20
33.
Martina Kuntová #795
Blacks' Gang
0:00
+ 26:20
34.
Gabriela Tausig #895
cRÁJtour F
0:00
+ 26:20
35.
Soňa Klikarová #347
AK/BK Semily
0:00
+ 26:20
36.
Jakub Drmola #735
Lama team
0:00
+ 26:20
37.
Jiřina Pintová #84
Desorientované sokolky
0:00
+ 26:20
38.
Přemysl Ovesný #356
Výběr z bobulí
0:00
+ 26:20
39.
Láďa Hezoučký #147
Adventní běhání
0:00
+ 26:20
40.
Vlasta Špírek #785
Zocelení pardálové
0:00
+ 26:20
41.
Kristýna Mikulová #305
Zážitky ryzí z extrémních krizí
0:00
+ 26:20
42.
Jaroslav Havlena #905
Myš Maž
0:00
+ 26:20
43.
Jana Kosařová #384
TroskyRun2023
0:00
+ 26:20
44.
Karolina Houžvičková #956
cRÁJtour D
0:00
+ 26:20
45.
Veronika Počtová #538
#ultrafungirls
0:00
+ 26:20
46.
Miroslav Sova #373
Surikaty
0:00
+ 26:20
47.
Lenka Neumannová #775
Mladí a neklidní
0:00
+ 26:20
48.
Dagmar Valínová #876
Na Paničky
0:00
+ 26:20
49.
Ondřej Petružálek #474
Zabijačka
0:00
+ 26:20
50.
Jan Šaník #398
PeaceMakers
0:00
+ 26:20
51.
Kristian Matuštík #467
ST FJFI ČVUT TRALALALALA
0:00
+ 26:20
52.
Marek Pytlík #456
AC GoMango-Högner
0:00
+ 26:20
53.
Jiří Mentus #808
Vlajem za psem 2.0
0:00
+ 26:20
54.
Štefan Hriadel #111
Lužická střela
0:00
+ 26:20
55.
Vratislav Drtina #56
VoCoDe
0:00
+ 26:20
56.
Pavel Matyska #446
SchwarzWald & Partners
0:00
+ 26:20
57.
Ondřej Knébl #127
Skálovka frčí
0:00
+ 26:20
58.
Petr Malinský #626
Krkonošští čiperové
0:00
+ 26:20
59.
Michal Špak #867
Alfaskvadratým
0:00
+ 26:20
60.
David Šíma #95
TigiShu
0:00
+ 26:20
61.
Jiří Malý #857
Postřižinský kecky
0:00
+ 26:20
62.
Václav Puš #566
Horská Jizerky
0:00
+ 26:20
63.
Michal Horáček #963
Survive
0:00
+ 26:20
64.
Lukáš Pešta #68
Běžci z Ráje
0:00
+ 26:20
65.
Honza Halama #608
250 ostří hoši
0:00
+ 26:20
66.
Kryštof Bogar #827
UX Fans
0:00
+ 26:20
67.
Péťa Rybníček #578
Gepardi
0:00
+ 26:20
68.
Kamil Kyrš #31
WINEHOUSE.CZ
0:00
+ 26:20
69.
Petr Losman #257
Lampionový průvod
0:00
+ 26:20
70.
Václav Chadim #687
To dáme!
0:00
+ 26:20
71.
Jan Svoboda #646
My to zase sestavíme!!
0:00
+ 26:20
72.
Vojtěch Beneš #155
Běžci od Labe
0:00
+ 26:20
73.
Kateřina Malá #811
R2
0:00
+ 26:20
74.
Milan Rožník #556
Carpe Diem
0:00
+ 26:20
75.
Gabriela Nováková #316
Pandamonium
0:00
+ 26:20
76.
Petra Pýchová #45
ForViktorie
0:00
+ 26:20
77.
Vítek Mairich #831
Zlatý prciny
0:00
+ 26:20
78.
Tomáš Liška #218
Africa Corps
0:00
+ 26:20
79.
Martin Vaněk #715
Kominíci EMI-TEST
0:00
+ 26:20
80.
Tomáš Bašarin #177
Posádkové velitelství Praha
0:00
+ 26:20
81.
Luděk Málek #932
FAKEER
0:00
+ 26:20
82.
Lenka Korcová #497
Nessi girls na cestách ))
0:00
+ 26:20
83.
Miroslav Hloušek #696
SK 24 nejen z Brna
0:00
+ 26:20
84.
Stanislava Padrůňková #108
Ženy v běhu
0:00
+ 26:20
85.
Jakub Mutina #137
ARO JBC
0:00
+ 26:20
86.
Karel Doktor #265
Scrambled Legs
0:00
+ 26:20
87.
Libor Louda Louda #406
Stará Kovárna
0:00
+ 26:20
88.
Tomáš Fejfárek #486
Pivo a Myslivec II
0:00
+ 26:20
89.
Zbyněk Šrubař #676
ISC forever
0:00
+ 26:20
90.
Tomáš Zimák #768
Se RuN aTo
0:00
+ 26:20
91.
Honza Zatloukal #665
Červeňáci
0:00
+ 26:20
92.
Jan Bárta #184
42. oddíl skautů Turnov
0:00
+ 26:20
93.
Marek Duchoslav #517
Wolfpack
0:00
+ 26:20
94.
Josef Melichar #755
Výčep Kabelovna
0:00
+ 26:20
95.
Aleš Nebřenský #595
Team Edovi Srdcaři
0:00
+ 26:20
96.
Petra Pravencová #235
…když nemůžeš, tak sypeeej!
35:35
+ 61:55
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[14]
[15]
[16]
[17]
[18]
[19]
[20]
[21]
[22]
[23]
[24]
[Shokz královská]
Všechny kategorie
|
Muži
|
Ženy